Havas Çalışmaları

Bugün en çok merak edilen konuların başında, Havas İlmi gelmektedir. İnsanların içinde bulunduğu sıkıntıları çözmenin en etkili yollarından biri Havas İlmi’dir. İnsanlar havas sayesinde manevi ya da ruhsal sorunlarından kurtulmakta, huzura kavuşmaktadır.

Havas İlmi, Kuran ve Sünnet üzerine, kişileri ruhsal yönden tedavi etme yöntemidir. Bu sayede kişilerin içine giren, onları ele geçiren bedensiz varlıklar yani cinlerden kurtulunur.

Havas ilmi çok dikkat gerektiren, tecrübe, birikim ve bilgi yani uzmanlık gerektiren bir ilimdir. Cahil, kendine bile hayrı olmayan, bilgisiz, tecrübesiz kişilerin Havas ilmi adı altında yaptıkları şarlatanlıklar, hem yapana, hem de yaptırana büyük zararlar verebilir.

Bu yüzden Havas ilmi uygulayacak kişinin bilgili ve alim bir uzman medyum hoca olması gerekir.

Bu ilmi yapacak kişi eski yazıyı yani Arapça ve Osmanlıcayı iyi derecede bilip, okumalı yazabilmelidir. İslami bir yaşam biçimine sahip olmalıdır. Bu konuda bir alimden ders almalı, eski kaynaklardan okumalı ve öğrenmeli, icazet yani el almış olmalıdır. Bu ilme yeterli zaman ayırmalı ve ilmini ilerletebilmelidir.

Havas ilmi şakaya gelmez. Yanlış yapılırsa kişiye zarar verir. Mutlaka uzman bir medyum hoca tarafından yapılmalıdır.

Havas ilmi ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi, Uzman Medyum Zeynel Eroğlu’na danışabilirsiniz.

1 yorum

  1. 35 yaşındayım hala evlenemedim kiminle tanışsam hep bir sorun çıktı bir türlü ciddi bir boyuta ulaşamadım bi kaç arkadaşımın tavsiyesiyle medyum zeynel eroğlu hoca ile görüştüm bana bir bakım yaptı ve üzerimde bir büyü olduğunu söyledi bunu yapan kişiyi de tarif etti liseden arkadaşım onun sevdiği cocuk bana teklif ettikten sonra çok sinirlenmişti meğer o bana büyü yapmış zeynel hoca sayesinde büyüyü bozduk şmdi herşey yoluna girmeye başladı sanki herkes benden etkileniyormuş gibi hatta biriyle görüşüyorum insallah medyum zeynel eroğlu hoca sayesinde bu sene bitmeden evleneceğim teşekkürler zeynel hoca.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


18 − three =