Güngörende Yıldızname Burçları

İstanbul Güngörende Yıldızname Burçları bakımı yaptırarak hayatındaki kırılma noktalarını öğrenmek isteyen birçok kişi vardır. Yıldızname, çok eski zamanlardan günümüze kadar gelen bir ilimdir. Osmanlılar döneminde oldukça gelişerek bu zamana kadar gelmiştir. Özellikle Osmanlı sultanları savaş hazırlıklarında ya da devletle ilgili bir problemde yıldızname baktırarak kararlarını verirlerdi. Günümüzde de birçok kişi yıldızname bakımı yaptırarak hayatlarına bir yön vermektedir.

Yıldıznameyi diğer yöntemlerden ayıran birçok yön vardır. Birçok kişinin bildiğinin aksine yıldızname bir fal yöntemi olmamakla birlikte birçok ilmi içinde barındırır. Yıldız ve burçların konumlarını inceleyerek astrolojiden destek alır. Bunun yanında kişinin burcunun doğru şekilde belirlenmesi için ebced hesabı yapılarak doğru burç belirlenir. Böylece kişinin gerçek burcu sayesinde doğum haritası çıkarılmış olur.

Hemen her insan bilinçli ya da bilinçsiz şekilde geleceğinde neler olabileceğinin merakı içindedir. Bu yüzden burç yorumlarına, fal yöntemlerine oldukça meraklıdır. Özellikle evliliği kötü giden, evlenip evlenemeyeceğini merak eden, çocuğunun olup olmayacağını ya da nasıl bir hayat süreceğini merak eden insanlar bulunur. Aile düzeninin nasıl olacağını, ikili ilişkilerde, özel hayatında uyumlu olup olmayacağını bilmek isteyen insanlar özellikle yıldızname bakımı ile ilgilenir.

Yıldızname bakımı yaptırmadan önce bazı bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olması gerekir.

  • Anne adı ve bakımı yapılacak kişinin adı (başkasının adına da baktırabilirsiniz)
  • Doğum saati ve doğum tarihi
  • Yıldızınızın temsil ettiği burç

Bu bilgilerin tümünün doğru ve eksiksiz olması gerekir. Bu bilgilerden birinin yanlışlığı doğum haritanızın yanlış çıkarılmasına sebep olur. Bu yüzden özellikle burcunuzun doğru şekilde bilinmesi gerekir. Bu yüzden eğer burcunuz tam olarak bilinmiyorsa ebced hesabı ile burcunuz hesaplanarak yıldızname doğum haritanız çıkarılır.

Yıldızname, gerçek tecrübe ve bilgi birikimi gerektirir. Öyle her yıldıznameye bakarım diyene yıldızname baktırılmamalıdır. Bu yüzden yapmanız gereken tek şey konusunda uzmanlaşmış, tecrübe sahibi olmuş ve belli bazı ilimlere vakıf kişilerden yararlanmanız gerekir. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşerek yıldızname ve daha fazlası için geniş bilgi alabilir, yıldızname bakımınızı rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gaziosmanpaşada Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


17 + seven =