Gaziosmanpaşada Yıldızname Burçları

Hemen her insan hayatında olup bitenden haberdar olmak ister. İyi ve kötü olayları öğrenmek, gelecekte başına neler gelebileceğine bilmek birçok insanın merak ettiği konulardır. Gaziosmanpaşada Yıldızname Burçları bakımı ile bu tür soruların cevaplarını bulma imkanına sahip olursunuz. Yıldızname baktırarak hayatınızın birçok kırılma noktasını keşfedebilir, hayatınızı buna göre yönlendirme imkanına sahip olursunuz.

Her insanın hayatında iniş çıkışlar, kırılma noktaları olur. Bu noktaları öğrenmek hemen her insanın hayalidir. Bunun için bazı metotlar geliştirmişlerdir. Tarot falı, su falı, kahve falı, el falı gibi yöntemler ile insanlar hayatlarındaki bazı olayları öğrenmeye çalışırlar. Bu tür fal bakı yöntemleri için çeşitli materyaller kullanılır. Tarot kartları, kahve, su gibi materyaller bu fal yöntemlerinden kullanılır ve genellikle üç içinde beş gün içinde kısmetin var, yolun var, haber var gibi dar kalıplar içinde yorumlar yapılarak kişilerin bir nevi içine su serpilmeye çalışılır.

Yıldızname bakımında ise bunların çok ötesinde çok farklı bilgilere ulaşma imkanına sahip olursunuz. Karşınızdaki insanı daha iyi tanıma fırsatı bulacağınız kişilik analizi yaptırarak karşınızdaki insanın huyunu, karakter özelliklerini öğrenebilirsiniz. Ya da ilişki analizi yaptırarak uyumlu olup olmadığınızı, kendiniz için hangi burcun uyumlu olup olmadığını keşfedebilirsiniz.

Yıldızname ile öğrenebilecekleriniz bunlarla sınırlı değildir:

  • Kariyer analizi, eğitim analizi yaptırarak nasıl bir iş hayatınız olabileceğini ya da eğitim analizi ile eğitim hayatınızı nasıl şekillendirmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.
  • Geçirdiğiniz hastalıkları, ileride geçirebileceğiniz olası hastalıkların ipuçlarını alarak sağlığınız için önceden tedbir alabilirsiniz.
  • Hayatınız boyunca karşılaşabileceğiniz riskli olayları öğrenebilir, bunlara karşı önlem alabilirsiniz.
  • Evli değilseniz evlilik hayatınızın olup olmayacağını, olursa nasıl bir evliliğinizin olacağını, çocuklarınızın olup olmayacağını öğrenebilirsiniz.
  • Eğer doğuştan ya da sonradan olabilecek büyü, nazar değmesi, cin çarpması gibi musallatlar varsa bunları öğrenebilir ve karşı önlemlerinizi alma imkanına kavuşabilirsiniz.

Yıldızname bakımı yaptırmak için kendi isminiz ve anne isminiz ile doğum tarihinize ve doğum saatinize ihtiyaç vardır. Bunun yanında burcunuzun da kesin olarak bilinmesi gerekir. Eğer bilemiyorsanız ebced hesabıyla burcunuz hesaplanarak yıldızname doğum haritası çıkarılarak buna göre istediğiniz bilgilerde yorumlar yapılır.

Yıldızname ve daha fazlası için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşebilir, isterseniz mail ya da telefon yoluyla ulaşarak soru ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Fatihde Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


four × one =