Fatihde Yıldızname Burçları

İstanbul Fatihde Yıldızname Burçları bakımı ile birçok kişi hayatının tüm dönüm noktalarını öğrenerek buna göre hayatında önlem alarak yaşamaktadır. İnsanların hayatındaki en önemli şey daha önceden olabilecekleri bilmek ya da geleceği ile ilgili ipuçlarını elde edebilmektir. Bunun için çok uzun yıllar öncesinden insanlar çeşitli metotlar üretmişlerdir. Günlük burç yorumlarını okumadan evden çıkmayan insanlar vardır ya da evliliğinde mutsuz olanlar bunun çaresini bu tür yöntemlerde aramaktadırlar.

Yıldızname, insanların bu tür merakını giderebilecek en önemli ve tercih edilen yöntemlerdendir. Ancak bu yöntem kesinlikle bir fal yöntemi değildir. Herhangi bir araca bağlı kalarak bakılmaz. Yıldıznamenin tek kullandığı araç bakımı yapılacak kişinin verdiği özel bilgiler ile oluşturulan yıldızname doğum haritasıdır.

Astroloji, ebced hesabı, yerine göre havas ilmi ve ilm-i cifir gibi konuları da içine alarak kişilerin hayatındaki önemli noktaları bulmaya çalışan yıldızname ile birçok önemli durumu öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz. Yıldızname bakımı yaptırarak hayatınızdaki önemli olayları öğrenebilir, tüm üzücü ve sevindirici olayları keşfedebilirsiniz.

Çoğu insan evliliğinin iyi ve doğru gitmesini ister. Ancak bazı şeyler yolunda gitmezse de çareyi bu tür yöntemlerde arar. Yıldızname ile evlilik analizi yaptırarak nasıl bir evliliğinizin olabileceğini, aile düzeninizi, evlilik hayatınızdaki olayları öğrenebilirsiniz. Hayatınızda önem verdiğiniz kişilerle uyumlu olup olmadığınız öğrenebilir, kişilik analizi yaptırarak karşınızdaki insanın huy ve karakterini öğrenebilirsiniz.

  • Yıldızname ile birçok istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.
  • Hayatınızdaki tüm üzücü ve sevindirici olayları keşfedebilirsiniz.
  • Geçirebileceğiniz kazaları, geçirebileceğiniz hastalıkları öğrenerek buna göre önlem alabilirsiniz.
  • İlişki analizi, uyum analiz gibi analizler yaptırarak karşınızdaki insanla uyumlu olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Bunlar gibi birçok merak ettiğiniz konuda yıldıznameden yararlanabilirsiniz. Ancak yıldızname bakımı için bu konuda uzmanlaşmış, tecrübesi olan, yorumlama yeteneğine sahip bunun yanında diğer ilimlerle ortaklaşa çalışmasını bilen, Arapça ve Osmanlıcaya hakim kişilerden yararlanmanız gerekir. Yılların deneyimini tecrübesi ve ilmi ile birleştiren metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek yıldızname hakkında bilmek istediklerinizi öğrenebilir, karşılıklı görüşmelerle sorunlarınızın çözümünü bularak hayatınıza daha kolay yön verme imkanını bulabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Eyüpde Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


6 − one =