Eyüpde Yıldızname Burçları

Yıldızlar ve burçlar yıldıznamenin temel taşıdır. Bu yüzden Eyüpde Yıldızname Burçları bakımı yaptırarak hem hayatınızı rahatlıkla düzenleyebilir hem de diğer fal yöntemlerinden farklı olan bu yöntem sayesinde hayatınızın tüm dönüm noktalarını öğrenme fırsatı bulabilirsiniz.

Yıldıznamenin bakımı yapılmadan önce bazı özel bilgilerin doğru ve eksiksiz olarak bakımı yapılacak kişiye verilmesi gerekir. Eğer bu bilgiler eksik ya da yanlış olursa kişinin doğum haritası hatalı çıkar ve kişi yanlış yönlendirilmiş olur. Bu yüzden anne adı ve bakılacak kişinin adı, doğum tarihi ve saati ile yıldızına karşılık gelen burç doğru ve eksiksiz olarak bilinmelidir.

Kişinin doğru burcunun belirlenmesi için ebced hesabı kullanılır. Bunun için anne ismi ile kendi isminizin ebced tablosundaki sayısal değerinin toplamı, toplam 12 burç sayısına bölünür. Çıkan sayının ebced tablosundaki karşılığına gelen burç sizin gerçek burcunuzu temsil eder. Bu hesaplama yapıldıktan sonra yıldızname doğum haritaı çıkarılarak istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yıldızname bakımıyla öğrenilen bilgiler gerçek bilgiler midir sorusu insanların merak ettiği bir konudur. Çünkü çoğu insan yıldıznameyi diğer fal yöntemleriyle aynı olarak görmektedir. Ancak yıldıznameyi diğer fal yöntemlerinden ayıran birçok fark vardır. Birçok ilmi içinde barındırır. Bu ilimlerin birinin bile eksikliği ya da hatalı yapılması tüm yıldızname bakımını değiştirebilir. Yıldızname bakımı herhangi bir materyale ihtiyaç duymaz. Su, kahve, tarot kartı gibi malzemeler kullanmaz. Kişinin özel bilgilerinden yola çıkarak yorum yapar.

  • Yıldızname bakımı ile çeşitli analizler yaptırarak hayatınızın dönüm noktalarını öğrenebilirsiniz.
  • İkili ilişkilerinizde uyum analizi yaptırarak uyumlu olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.
  • Karşınıza çıkabilecek riskli olayları, hastalıkları, kazaları öğrenebilirsiniz.

Yıldızname ile öğrenebileceğiniz birçok bilgi bulunmaktadır. Ancak doğru şekilde ve doğru kişiler tarafından yapılırsa kişi doğru yönlendirilmiş olur. Bunun için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşebilir, sorularınıza cevap, yıldızname bakımı ve daha birçok konuda destek alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Esenyurtda Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


twelve − 11 =