Evde Büyü Nasıl Yapılır?

Bazen kişiler, istemedikleri insanlar için büyü yoluyla onlara zarar vermek ister. Bunun için bazen evde büyü nasıl yapılır konusunda başvuracakları kimse olmayabilir. Bu yüzden bu kötü niyetli insanlar, eve büyü nasıl yapılır konusunda birçok araştırma yaparak büyü yoluyla kişilere zarar vermek isteyebilir.

Büyüler, bir takım doğa üstü varlıklar ve bu varlıklarla beraber kişilerin enerjilerini birleştirerek yapılan bir olaydır. Eve büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusuna karşılık bazı belirtileri bilmenizde yarar vardır. Bu belirtileri kısaca özetlemek mümkündür:

  • Evinizde hiç ummadığınız bir anda eşyalarınız kayboluyorsa ve aradığınız yerde bu eşyaları sonradan buluyorsanız
  • Eve girer girmez boğulur gibi olup tekrar dışarı çıkmak istiyorsanız
  • Eve hiçbir şekilde evcil hayvan alamıyor ya da alsanız bile hayvan bir şekilde dışarı çıkmak istiyorsa
  • Evinizde yattığınız anda uykusuzluk çekiyor ve uyandığınızda ise hala uykusuzluk yaşıyorsanız evimize büyü yapıldığını nasıl anlarız konusunda bu belirtileri takip edebilirsiniz.

Daha önceden evinizde bu tür belirtiler yokken bu belirtileri yaşamaya başladıysanız evinizde büyü olduğuna dair şüphe duyabilirsiniz. Büyülerin çoğu kişiye odaklı yapılabildiği gibi kişinin bulunduğu mekana yani evine ya da iş yerine de yapılabilir. Bu yüzden evde büyü olup olmadığını anlamak için eski haliyle yaşadığınız belirtileri karşılaştırarak evde büyü olup olmadığına karar verebilirsiniz.

Kendi başınıza bir şey yapmadan önce büyüler konusunda bir bilene, tecrübe sahibi olan kişilere danışmanızda yarar vardır. Çünkü yapacağını yanlış bir işlem ya da hareket durumunuzu daha tehlikeli ya da daha kötü hale getirebilir. Bunun için konusunda uzman, tecrübe sahibi, büyü konusunda bilgisi olan kişilerden yardım almanız en doğrusudur.

Yapmanız gereken tek şey metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek büyüler hakkında bilgi almak ve eğer böyle bir probleminiz varsa ilk önce nasıl bir büyü olduğunu öğrenip buna göre tedbirinizi ve korunma yöntemlerini öğrenmektir.

 

Bir önceki yazımız olan Ayırma Büyüsü Nedir? başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

3 yorum

  1. yıllardır depresyon sorunu çekiyordum. Ne derslerime odaklanabiliyordum ne girdiğim işlere… o kadar başarısız bir hale getirdiki beni hergün ağlar oldum kendimden nefret ettim. Gitmediğim psikolog da kalmadı. En son çare medyum zeynel eroğluna gittim, bir büyünün tesirindeymişim. Büyüyü 3-4 günde bozdu şu an gayet iyiyim.

  2. Merhaba bende medyum zeynelle çalışmaya başladım şuana kadar herşey çok iyi gidiyor hocamızla sonuc almaya devam edtıkce burtaya yorum olarak atırım

  3. 25 yaşındayım ve güvenlik görevlisiyim daralmalar ve iç sıkıntılarımın uzun bir süre geçmemesi üzerine aldığım tavsiyeler ile medyum zeynel eroğlu hocamıza danıştım şimdilerde kendimi çok daha iyi hissediyorum meğerse üzerimde büyü varmış herkeze tavsiyemdir

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


4 × three =