Esenyurtda Yıldızname Burçları

İnsanların hayatında burç yorumları, evlilikleri ya da herhangi başka bir konu üzerinde bilgi sahibi olmaları çok önemlidir. Bu yüzden Esenyurtda Yıldızname Burçları bakımı yaptırarak bu bilgilere ulaşmak isteyen birçok kişi bulunmaktadır. İnsanlar her zaman ikili ilişkileri olsun, evlilik hayatı olsun  ya da kariyeri olsun her zaman bilgi sahibi olmak ve buna göre hayatlarına bir yön vermek emelinde olmuştur. Bunun için farklı yöntemler geliştirilse de en tercih edilen yöntem yıldızname yöntemidir.

Yıldızname, çok eski zamanlardan günümüze gelmiş, Osmanlılar zamanında oldukça gelişmiş bir ilimdir. İçinde astrolojiyi, çoğu zaman havas ilmini, ebced hesabını da katarak insanlara bazı yorumlar sunar. Ancak diğer fal yöntemleri gibi bir yöntem olmadığını da söylemek gerekir. Tamamen ilim çerçevesi ve tecrübe içinde gerçekleştirilen yıldızname bakımı ile hayatınızı değiştirebileceğiniz, yönlendirebileceğiniz birçok bilgiye ulaşmak mümkündür.

  • Yıldızname ile evlenip evlenemeyeceğinizi, çocuğunuzun olup olmayacağını öğrenme imkanını bulabilirsiniz.
  • Daha önceki hastalıklarınız ile beraber daha sonradan sahip olabileceğiniz hastalıkları öngörerek bu konuda tedbir almanıza yardımcı olur.
  • Üzerinizde cin musallatı, nazar değmesi, büyü gibi etkiler varsa bunları tespit ettirerek koruma ve kurtulma yollarını öğrenebilirsiniz.
  • Özel ilişkilerinizde uyum analizi yaptırarak uyumlu olup olmadığınız, ilişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini öğrenebilirsiniz.
  • Kariyer ya da eğitim konusunda analiz yaptırarak kariyer ve eğitim konusunda nasıl bir yol çizmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.
  • Karşınıza çıkabilecek riskleri, üzücü ve sevindirici olayları öğrenme imkanına sahip olursunuz.

Yıldızname, diğer fal yöntemlerinin aksine kişiye ilim ve tecrübe ile bazı bilgileri keşfetmesi konusunda yardımcı olmaktadır. Üç güne kadar beş güne kadar yolun var, haberin var, kısmetin var gibi sözlerin yerine ilim ve bilimin beraberce ortaya koyduğu bazı yöntemlerle kişiye daha özel ve gerçek bilgiler sunar.

Yıldıznamenin bakılabilmesi için gerekli olan bilgiler vardır. Bu bilgiler bakımı yapılacak kişinin anne adı ve kendi adı, yıldızının temsil ettiği burç, doğum tarihi ve saatidir. Bu bilgilerin doğru ve eksiksiz olması şarttır. Çünkü bu bilgiler ışığında kişinin yıldızname doğum haritası çıkarılır ve yorumlama yapılır. Bunun için yılların tecrübesini ilim ve bilgi birikimi ile birleştiren metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek yıldızname hakkında bilgi alabilir, bakım yaptırarak hayat düzeninizi düzenleme imkanı bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Esenlerde Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


five × 4 =