Esenlerde Yıldızname Burçları

Hemen her insanın günlük yaşantısında astroloji, yıldızlar ve burçlar yer alır. Fal yorumlarını okumak, günlük burç yorumlarına bakmak her insanın doğal olarak yaptığı işler arasındadır. İstanbul’da Esenlerde Yıldızname Burçları bakımı yaptırarak birçok kişi hayatında kırılma noktalarını, üzüntü verici ya da sevindirici olayları öğrenmektedir.

Günlük fal yorumlarının ya da diğer fal bakı yöntemlerinin aksine yıldızname, tamamen ilmi konular çerçevesinde yapılır. Tamamen fal yöntemlerinden ayrılan yıldızname ile birçok önemli bilgiye ulaşma imkanına sahip olursunuz. Ancak yıldızname baktırırken dikkat edilmesi gereken nokta bu konuda tecrübe edinmiş, yorumlama yeteneği olan, birtakım ilmi konulara vakıf kişilerden destek alınmasıdır.

Yıldızname baktırmak için bazı şahsi bilgilere ihtiyaç duyulur. Yıldızname bakacak kişi sizin isminize ve anne isminize, doğum tarihiniz ve saatinize ihtiyaç duyar. Bir de yıldızname doğum haritanızın doğru şekilde çıkarılabilmesi için burcunuza ihtiyacı vardır. Eğer burcunuz konusunda herhangi bir tereddüdünüz varsa devreye ebced hesabı ile burcun tespit edilmesi girer. Ebced hesabı nasıl yapılır konusunda ilk yapılması gereken ebced tablosunda harflerin rakamsal değerlerinin bilinmesidir. Bu rakamsal değerlere göre anne adınız ve sizin adınızın toplamının 12’ye bölünmesi sonucunda çıkan rakam karşılığı size gerçek burcunuzu verecektir. Bu burç ve diğer bilgiler ışığında yıldızname doğum haritanız çıkarılarak istediğiniz bilgilerin yorumlaması yapılır.

Yıldızname baktırarak birçok bilgiye ulaşabilirsiniz:

  • Yaptıracağınız yıldızname bakımıyla ikili ilişkilerinizde nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.
  • Kişilik analizi ile karşınızdaki insanın karakter ve huy yapısını öğrenebilirsiniz.
  • Kariyeriniz ya da eğitim hayatınızla ilgili nasıl bir sürecin sizi beklediğini, hayatınızı nasıl yönlendirmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.
  • Uyum analizi yaptırarak ikili ilişkilerinizde uyumlu olup olmadığınızı öğrenebilir, buna göre ilişkinizi yönlendirme imkanına kavuşabilirsiniz.
  • Herhangi bir şekilde maruz kalabileceğiniz büyü, cin çarpması, nazar değmesi gibi konularda korunma ve kurtulma yollarını öğrenebilirsiniz.

Genellikle evlilik, kariyer, aile ilişkileri konusunda yıldızname bakımı yaptıran birçok kişi bulunmaktadır. Yıldızname bakımı konusunda kafanıza takılan soruların cevaplarını bulmak, yıldızname baktırmak için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşme imkanı bularak soru ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çekmeköyde Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


sixteen − six =