Enerji Sistemleri

İnsanlar modern tıbbın icadından binlerce yıl önce, ruhsal ve fiziksel hastalıkları belli yöntemlerle tedavi etmişlerdir. Bunların içinde şifalı doğal taşların enerjilerini kullanmak ya da şifalı bitkilerden yararlanmak olduğu gibi, insanın kendi sahip olduğu enerjinden faydalanılan yöntemler de vardır.

Hatta bu yöntemler içerisinde en etkilisi enerji sistemleridir, çünkü diğer yöntemlerde hastanın yanında olmak, ona dokunmak gerekirken, enerji sistemleri kullanılan tedavi yöntemlerinde hastanın yanında olmaya gerek yoktur. Çok uzaktan bile enerji gönderilerek hastaya yardım edilebilir.

Bio rezonans, bio enerji sistemleri, uzaktan şifa gönderme, reiki, negatif enerji temizleme, çakra, aura taraması, feng-shui, mekan ve ortam analizleri gibi uygulamalardan oluşan enerji ile tedavi metotları, oldukça etkilidir.

Özellikle bio enerji ve reiki uygulamaları çok tercih edilmekte, enerjisi düşük insanlar ise auralarının kapalı olmasından dert yanmaktadır. Bunlar için önce, sahip olduğu enerjisini doğru kullanmayı ve yönlendirmeyi bilen, enerjisini doğru biçimde aktarabilen kişilerden eğitim ve icazet almalısınız ki, sizin enerjiniz de başkalarına doğru ve düzgün biçimde aktarılabilsin.

Bu sayede sizin de çakralarınız açılır, auranız temizlenir, vücut enerjiniz dengelenir. Bunu en iyi yapabilen kişiler, metafizik alanında uzman ve büyük tecrübesi, bilgisi, donanımı olan kişilerdir.

Siz de bio enerji, aura, çakra, reiki gibi konularda Metafizik Uzmanı Medyum Zeynel Eroğlu’ndan yardım alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kişisel Gelişim Çalışmaları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


three + 17 =