en-etkili-buyuler

 

 

EN ETKİLİ BÜYÜLER

En Etkili Büyüler Papaz Büyüleridir.
En Etkili Büyüler Hangileridir sorusunun cevabı kuşkusuz “Papaz Büyüsü” olacaktır… Peki NEDEN?

Çünkü Büyü denilen amel, iş ya da kavram bir insana yönelik yapılır; ve çoğu insan bilir ki büyü yapımında olsun, bakım ya da vefk – muska yapımında olsun kişilerin anne adı, doğum tarihi, saati gibi bilgiler istenir. Bazı durumlarda ise büyü yapan kimse, büyüyü isteyen kimseden büyü yapılacak kimseye ait bir nesne ya da madde ister. Genellikle istenen şey, saç teli giysi parçası vs. olur. Bunun nedeni yapılacak olan büyünün tesir etmesi için istenen malzemelerin kişiye ait olması ve büyü yapımında kişinin temas ettiği malzemelerin kullanılması ya da tamamen kişiye ait olan bir DNA parçasının kullanılmasıdır. Eğer istenilen malzemeler kullanılarak, bu işi iyi yapan bir insanın uygulamaları ile işleme tabi tutulursa yapılan büyünün tutmaması için hiç bir sebep kalmaz. Papaz Büyülerinde bilindiği gibi temel ilke: “Parça Bütüne Aittir” cümlesidir. Parçanın bütüne ait olması, yani bir saçın sahibine yapılacak olan büyüde o saçın kullanılması yapılan büyünün yüzde 90’larda tutma ihtimalini pekiştirir. Bu nedenle diyoruz ki en En Etkili Büyüler Papaz Büyüleridir.

 

En Etkili Büyüler Neden Papaz Büyüsü..?

 
Daha ayrıntılı ifade etmemiz gerekirse; Papaz Büyüsü “Kırmızı büyü” grubundan olduğu için, bu büyülerin yapılışında genellikle kişinin vücudundan bir parça (saç, idrar, kan, tükürük, tırnak, adet kanı, meni…) kullanılır ve bu parçanın etkilemek istenen kişinin vücudunda yer alması (yedirilmesi) esasına dayanır. Bu Nedenle En Etkili Büyüler Papaz Büyüsüdür.

Ancak; bu konuda yapılacak özel çalışmalar (ritüeller) yapılmadan büyülenecek kişiye idrar, tükürük ya da adet kanı yedirmenin hiç bir etkisi olmayacaktır. Çünkü sözler ve ritüeller önemlidir sözler ve ritüellerle çağıracağınız varlıklar sayesinde büyülerden başarı alırsınız. Bundan şiddetle kaçınılmalıdır.

En Etkili Büyüler Örnek:
Örneğin erkeğe yapılmış Papaz Büyüsü etkisi altında kalan kişi, Papaz Büyüsü yaptıran kadının herhangi bir parçasını vücuduna aldığı için o kişiden ayrı kalamaz. Yani sevdiğiniz kişiye kendi dna’nızı yedirdiğinizde eğer tılsımlı sözlerinide kullandıysanız o kişi sizden uzak kalamaz. Papaz Büyüleri sadece yedirme içirme şeklinde değil farklı usullerlede yapılabilir.

Papaz Büyüleri sadece erkeği yada kadını bağlamak için yapılmaz. Başka sebeplerle de yapılır. Papaz Büyüsü‘nü bilinenin aksine Papazlar yapmaz. Yani elbetteki Papazlarında yaptığı Büyülerde vardır.
Genellikle bu uygulamalar din dışı ameliyeler olduğu için ve ritüellerde süryanice yada ibranice okumalarda bulunulduğu için adına Papaz Büyüsü denilmiştir; ve En Etkili Büyüler olarak bilinir.
Yine de En Etkili Büyüler olduğu için bilinen ve uygulanan bazı Papaz Büyülerini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

 

PAPAZ BÜYÜSÜ

Halk arasında bilinen Papaz Büyüsü hakkında iki ayrı varsayım yada inanç vardır. Bunlardan birisi Papaz Büyüsünü Papazın yaptığıdır. Bir diğeri ise dinen hiçte caiz olmayan usullerle yapılırki bu da kadının aybaşı kanı yada erkeğin menisi ile yapılır.

 

AYIRMA – SOĞUTMA BÜYÜSÜ

“AYIRMA – SOĞUTMA BÜYÜSÜ” Aileden, Eşten, Sevgiliden, İşten, Evden, Düşmandan ayırmak ve bulunduğu ortamdan soğutmak için yapılır. Ayırma büyüsü sonucunda bu büyüye uğrayan iki kişi birbirini hiç sevmemişçesine birbirlerinden uzaklaşır ve bir araya gelmek istemezler.

 

SOĞUTMA BÜYÜSÜ

Birbirini seven iki insanı, çekemeyen, kıskanan, onda gözü olan kişiler tarafından yapılmış ayrılık büyüleridir. Soğutma büyüsü yapılan kişiler adından da belli olduğu gibi birbirlerine soğur ve uzaklaşırlar.

 

BOŞANMA – AYRILMA BÜYÜSÜ

Sorunsuz bir şekilde eşlerden ayrılmak için yapılan büyü çeşididir… Ayrılmak istenen eşin gönül rızasıyla boşanmaya razı olması için yapılır. Yanii her ayırma büyüsünü iki kişi ayırmak için değil bazen kendinizden birisini ayırmak içinde yapabilirsiniz.

 

KAŞIK BÜYÜSÜ

Kaşık Büyüsü çok eskilerden beri bilinen ve uygulanan en etkili işlemlerden biridir… Bağlamak ve Ayırmak için yapılan çeşitleri vardır. Ama çoğunlukla ayırma ve soğutma için yapılır.

 

DOMUZ BÜYÜSÜ

Domuz Büyüsü’nün de bir çok değişik yollarla yapılış şekilleri vardır… Eşleri, nişanlıları, akrabaları, evlatları yada ana-babayı, kısacası insanları birbirinden ayrımak ve araya düşmanlık sokmak için uygulanan büyülerden biri de Domuz Büyüsü adıyla anılır. Bu büyü maddi sıkıntılar çektirmek, eve haneye huzursuzluk getirmek, kıtlık, fakirlik ve hastalık içinde yapılır.

 

SABUN BÜYÜSÜ

Sabun Büyüsü, yine amacı kötülük olan ve şer yönden yapılan büyülerdendir… Kara–Kırmızı Büyü sınıfına girer ve her ne kadar ismi Sabun Büyüsü olarak bilinse de “Papaz Büyüsü” çeşitlerindendir.

En Etkili Büyüler ve En Etkili Büyüler konusu hakkında görüşlerinizi paylaşmak; En Etkili Büyüler ile ilgili soru ve sorunlarınızı dile getirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz…