Çekmeköyde Yıldızname Burçları

Astroloji, her zaman insanoğlunun ilgisini çekmiştir. Geleceği öğrenmek, hayatın gizemini çözmek, yıldız ve burçların konumuna bakarak yorumlar yapmak insanoğlunun vazgeçemediği yöntemlerden biridir. Çok eski zamanlardan günümüze kadar gelen, İstanbul Çekmeköyde Yıldızname Burçları hakkında bilgi alarak bakım yaptırmak isteyen birçok kişi bulunur. Yıldızname, içinde birçok farklı ilimi barındıran, fal yöntemlerinden çok uzakta olan bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde hayatınızın önemli noktalarını keşfetme imkanına sahip olursunuz. Günlük okuduğunuz burçlardan, baktırdığınız fallardan ayrılan yıldızname, tecrübesi olan, ilim bilgisine sahip, yorumlama yeteneği olan insanlar tarafından bakılmalıdır.

Yıldızname baktırmak için neler gereklidir konusunda diğer yöntemlerden de ayrılan bu ilimde, yıldıznameye baktırmadan önce bakımı yapılacak kişinin doğum tarihi ve saati, kendi ismi ve anne ismi ile doğum haritasının çıkarılması için burcunun ismine ihtiyaç duyulur. Yıldızname doğum haritasının doğru şekilde çıkarılması bu bilgilerin tam ve doğru olmasına bağlıdır.

Yıldızname bakımı ile birçok bilgiyi keşfetme imkanına sahip olursunuz. Yıldıznameyi birçok insan fal yöntemleriyle bir tutmaktadır. Ancak yıldızname oldukça eskilere dayanan ve birçok ilmi içinde barındıran çok özel yöntemlerden biridir. Yıldızname bakımını başkasına adına ya da uzaktaki bir kişinin adına da baktırma imkanına sahip olursunuz.

  • Hayatınızdaki önemli olayları keşfetme imkanına ulaşırsınız.
  • Yıldızname baktırarak doğumunuzdan ölümünüze kadar olan sürede başınıza gelebilecek üzücü ve sevindirici olayları öğrenebilirsiniz.
  • Evli değilseniz evlilik yapıp yapmayacağınızı, nasıl bir evliliğinizin olacağını, evli iseniz evlilik hayatınızın nasıl olacağını öğrenebilirsiniz.
  • Hayatınız boyunca karşılaşabileceğiniz hastalıkları öğrenerek buna göre tedbirlerinizi alabilirsiniz.
  • İlişkilerinizde nasıl bir yol çizmeniz gerektiğini, ikili ilişkilerinizde uyumlu olup olmadığınızı öğrenme imkanına sahip olursunuz.

Yıldızname tamamen ilim çerçevesinde içinde gayet ciddiye alınması gereken bir yöntemdir. Eğlencesine bakılabilecek ya da herkes tarafından bakılabilecek bir yöntem değildir. İlim bilgisine, tecrübeye, yorumlama yeteneğine ve bazı hesaplamalar ve yorumlamaların yapılabilmesi için ebced hesabı bilgisine sahip olunması gerekir. Bunun için yılların birikim ve bilgisine tecrübesiyle birleştiren metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşerek tüm soru ve sorunlarınızın cevabını ve çözüm yollarını bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çatalcada Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


19 − three =