Çatalcada Yıldızname Burçları

İnsanların en büyük meraklarından birisi yıldızlar, burçlardır. Yıldızlar ve burçları inceleyerek insanların hayatındaki bir takım olumlu ve olumsuz olayları gösteren yıldızname bakımı oldukça tecrübe ve bilgi birikimi isteyen bir ilimdir. Çatalcada Yıldızname Burçları bakımı yaptırarak hayatınızın birçok kırılma noktasını öğrenebilirsiniz. Elde edeceğiniz bilgiler sayesinde hayatınızı düzene sokar, size olumsuz gelen konularda hayatınızı yönlendirme fırsatı bulabilirsiniz.

Yıldızname baktırmak için bakımı yapacak kişinin sizin özel bilgilerinize erişmesi gerekir. Bu bilgiler doğum tarihi ve doğum saatiniz, burcunuz, adınız ve anne adınızdır. Bu bilgilerin eksiksiz ve doğru olması çok önemlidir. Bu bilgiler eksik ya da hatalı olursa çıkarılacak doğum haritası hatalı olur. Eğer burcunuz konusunda tereddüt yaşıyorsanız ebced hesabı ile gerçek burcunuzun hesabı yapılır. Bu hesaplamanın ardından yıldızname doğum haritası çıkarılarak istediğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz.

Yıldızname bakımı ile hangi bilgilere ulaşabilirim konusunda birçok madde sıralanabilir:

  • Hayatınızın kritik olaylarını, geçirebileceğiniz hastalıkları, kazaları öğrenebilirsiniz.
  • Yıldızname bakımı sayesinde üzerinizde olabilecek büyü, cin çarpması, nazar değmesi gibi olayları görebilir, bunların çaresini, korunma yollarını öğrenebilirsiniz.
  • Evlilik analizi yaptırarak evliliğinizin gidişatını öğrenebilir, evli değilseniz evlenip evlenemeyeceğinizi, nasıl bir evliliğinizin olacağını öğrenebilirsiniz.
  • Eğitim, kariyer konusunda analizler ile bu konuda nasıl bir yol çizmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.
  • İlişki içinde olduğunuz kişiler ile uyumlu olup olmadığınızı uyum analizi yaptırarak öğrenebilirsiniz.

Bunun gibi birçok konuda bilgi sahibi olabileceğiniz yıldızname bakımı için tecrübe sahibi, ilim sahibi kişilerden yararlanmalısınız. Osmanlıca ve Arapçaya hakim olan, yorumlama yeteneğine sahip kişilerden yardım almalısınız. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşerek yıldızname ve daha fazlası hakkında bilgi alabilir, yıldızname bakımınızı yaptırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Beykozda Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


twenty − six =