Canbar Büyüsü Nedir?

Özellikle gençler arasında canbar büyüsü nedir konusu oldukça merak edilen bir konudur. Çok etkili ve kuvvetli aşk büyülerinden biri olan canbar büyüsü, Asya’dan gelen bir büyü çeşididir. Gençler, aşık oldukları ama bir türlü erişemedikleri kişilere ya da birbirini seven insanların birbirlerine daha çok yakınlaşmaları ve bağlanmaları için yapılan bir büyüdür. Etkisini hızlı gösteren bir büyü olduğu için diğer büyü çeşitlerine göre daha fazla tercih edilmektedir.

Birçoğumuz canbar büyüsü nasıl yapılır tarifi nedir gibi soruları internet üzerinden araştırmakta ve kendi başlarına bir şeyler yapmaya çalışmaktadır. Canbar büyüsünü yapmak o kadar da kolay değildir. Canbar büyüsü yapılırken kullanılan malzemeler oldukça basittir. Genellikle ince deri tabakasına yapılması gereken canbar büyüsü, eğer deri tabakası bulunmazsa kağıt ya da kumaş parçasına da yapılabilir. Canbar büyüsü için bu konuda uzman ve tecrübe sahibi kişilere başvurmanız en doğrusu olacaktır.

Büyüyü yaptırırken bazı etkileri de görülecektir. Canbar büyüsünün etkileri kısaca şöyle özetlenebilir:

  • Canbar büyüsü etkisindeki kişi sizin etkinizden çıkamaz, sürekli sizinle beraber olmak ister.
  • Eğer büyü yapılan kişi sizden ayrı ise en kısa zamanda sizinle barışarak sizinle olmak isteyecektir.
  • Büyünün etkisi ile sizin sözünüzden dışarı çıkmaz ve sizden başkasını düşünemez hale gelir.

Hemen her büyüde olduğu gibi canbar büyüsünün de yapılma zamanı ve uygulanması gereken çalışmaları vardır. Canbar büyüsü nasıl bozulur hakkında ise ilk önce büyünün iptalinin yapılması gerekir. İptal edilme işlemi sayesinde kişinin üzerindeki tüm enerjiler ve uygulanan sihir temizlenmiş olur. Ancak tecrübeli ve konusunda uzman kişilerden, bilgi sahibi olan kişilerden bu konuda yardım alınmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Bağlama Büyüsü Nedir başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

4 yorum

  1. medyum diye ortalarda dolaşan herkese güvenmeyin!!! Kendini öyle tanıtan çok insan var ama çok azı medyum zeynel hoca gibi gerçekten işi biliyor. Benim bir sıkıntımı çözdü, kesinlikle tavsiye ederim

  2. nişanlımla aramda problemlerim vardı ve kendi ailemle nişanlım ve ailesi sebebiyle sürekli problem yaşıyordum her gün başka bir tartışma konusu çıkıyordu ben de medyum zeynel eroğlu hocayla çalışmaya başladım hep buradaki yorumları okuyordum en sonunda kendimi toplayım görüştüm ve bana bir kaç malzeme kargoladı. Yazdığı muska ile herşey çok daha mutlu ediyor beni nişanlımla ve onun ailesiyle aram düzeldi kendi ailemle de artık çok daha iyi anlaşıyorum denemekte fayda var arkadaşlar çekinmeyin ve deneyin kesinlikle işe yarıyor

  3. Erkek Kardeşim bir kızın peşine takıldı kız nereye kardeşim oraya. Rahatsız olduk durumdan. Kız kardeşimi elinde tutabilmek için adet kanı büyüsü yaptırmış. Medyum Zeynel Eroğlu hoca bozdu büyüyü.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


4 × one =