Büyükçekmecede Yıldızname Burçları

Birçok insan, burç yorumlarını, astrolojiyi, yıldız ve burçların konumlarına bakarak hayatındaki bazı olumsuzlukları anlamaya çalışmaktadır. Bunun için birçok yöntem geliştirilmiştir. Uzun yıllar boyunca özellikle Osmanlılar döneminde gelişerek günümüze gelen yıldızname, bu yöntemlerden biridir. Ancak yıldızname bir fal bakı yöntemi değildir. İstanbul Büyükçekmecede Yıldızname Burçları bakımı yaptırarak hayatındaki olumsuzlukları öğrenmek isteyen birçok kişi bulunur. Yıldızname bakımı yaptırarak hayatınızdaki kırılma noktalarını, iyi ya da kötü başınıza gelebilecek olayları öğrenme imkanına sahip olursunuz.

Birçok kişi yıldıznameyi fal yöntemi olarak düşünse de fal yöntemlerinden birçok yönüyle ayrılmaktadır. Yıldızname baktırmak için ilk önce sizin bazı özel bilgilerinizin doğru ve eksiksiz bilinmesi gerekir. Bu bilgiler ile yıldızname doğum haritası oluşturulur. Oluşturulan bu doğum haritasına göre kişinin bilmek istedikleri hakkında yorumlar yapılır.

  • Yıldızname bakımı ile üzücü ve sevindirici olaylarınızı öğrenebilirsiniz.
  • Geçirebileceğiniz kazaları, riskli olayları öğrenme imkanını bulabilirsiniz.
  • Doğumunuzdan ölümünüze kadar geçirmiş olduğunuz hastalıklarınızın yanında geçirmeniz muhtemel olabilecek hastalıklarınızı öğrenerek buna göre önlemlerinizi alabilirsiniz.
  • Hayatınıza yeni giren birinin hakkında kişilik analizi yaptırarak o kişinin huy ve karakter yapısını öğrenebilir, nasıl davranmanız gerektiğini keşfedebilirsiniz.
  • Belki doğuştan gelen ya da daha sonradan maruz kalabileceğiniz nazar değmesi, cin musallatları ya da büyü gibi durumlarınız varsa öğrenerek bunlara karşı koruma ve kurtulma yollarını keşfedebilirsiniz.
  • Özel ilişkilerinizde uyumlu olup olmadığınız öğrenmek için uyum analizi yaptırabilir ve ilişkinizin gidişatı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Bu ve buna benzer birçok konuda yıldızname bakımı yaptırarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Yıldızname bakımı yaptırmak için araştırma yaptırmalı ve konusunda uzman, tecrübe sahibi, Arapça ve Osmanlıcaya hakim, yeri geldiği zaman ilm-i cifir ve havas ilmine vakıf kişilerden yardım almalısınız. Yıllardır biriktirdiği tecrübesini ve ilim bilgisini yorumlama yeteneğine döken, metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşebilir, soru ve sorunlarınızın için randevu alarak problemlerinize çözüm bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Beyoğlunda Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


thirteen + 17 =