Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarım?

Büyü, çok eski zamanlardan günümüze gelen tehlikeli ve bir o kadar da insanlar tarafından merak edilen bir konudur. Birçok kişi büyü yapıldığını nasıl anlarım konusunda bilgi sahibi olmak ister. Büyü, yapmak kolay olmadığı gibi herkes de kolay kolay büyü yapamaz. İnsanlar çoğu hayatları normal düzeninde giderken artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını fark etmeye başlayabilir. Böyle zamanlarda insanların aklına eşime büyü yapıldığını nasıl anlarımkocama büyü yapıldığını nasıl anlarım gibi soruları kendine sormaya başlar.

Büyünün anlaşılabilmesi için bazı belirtilerin olması gerekir. Çoğu zaman fiziksel sorun gibi gözükse de bazı belirtiler büyü belirtileriyle aynı olabilmektedir. Bu yüzden büyü belirtisi aramadan önce fizik olarak doktora başvurulmalı, herhangi bir tedavi sorunu gidermiyorsa büyü olmasından şüphe edilmelidir.

  • Büyünün anlaşılabilmesi için ilk önce daha önceki günlerinizi belki aylarınızı takip etmeniz gerekir. Yaşantınızda herhangi bir değişiklik oluyor mu buna bakılmalıdır.
  • Kişide ruh hali değişmeye başlar.
  • Ev sürekli itici gelmeye başlar.
  • Vücutta herhangi bir rahatsızlık yokken morluklar ve şişlikler oluşmaya başlar.
  • Aşırı sinirli olmak, uykusuzluk gibi belirtileri görüyorsanız kendime büyü yapıldığını nasıl anlarım konusunda biraz da olsa fikir sahibi olabilirsiniz.

Bazı durumlarda evde hiç ummadığınız eşyalarınız kayboluyorsa, evde devamlı uyku çöküyor, bulunduğunuz yer size dar geliyorsa, eve evcil hayvan giremiyor ya da girse bile huzursuz davranıyorsa evimde büyü olduğunu nasıl anlarım konusunda bu belirtiler size yardımcı olacaktır.

Bazen birbirini seven insanlar arasında hiç sebep yokken ayrılık rüzgarı esmeye başlayabilir, eşler birbirlerini görmeye tahammül edemez duruma gelebilir.Ortada ayrılığa sebep olabilecek hiçbir neden yokken tartışmalar başlıyor, incir çekirdeğini doldurmayacak sebeplerden kavgalar çıkıyorsa büyü olayından şüphelenebilirsiniz. Büyünün yapıldığını birçok belirtileri takip edebilirsiniz. Uykusuzluk, sık idrara çıkmak, vücutta morluklar ve şişlikler, aşırı asabiyet durumu, kendini başka alemlerde hissetme gibi durumlar büyünün yapıldığına dair belirtilerdir.

Bazen eşler arasında tartışmalar, kavgalar olabilir. Ancak bu kavga ve tartışmalar sıklıkla yaşanıyor ve incir çekirdeğini doldurmayacak sebeplerden oluşuyorsa, eşiniz sizden gittikçe uzaklaşıyor ya da içine kapanıyorsa, durduk yere kavgalar çıkarıyorsa büyü yapıldığına dair şüpheye kapılabilirsiniz.

Birçok büyü çeşidi vardır. En kötüsü ise kara büyüdür. Bunun için bir bilene danışmak, bu konuda uzman kişilerle konuşmak gerekir. Bazen ister sevgili olsun ister karı koca olsun ya da iki dost, arkadaş olsun ayrılık yaşanabilir. Bazen evinizden ayrılmak isteyebilir ya da o ortamdan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bunlar gayet normal şeylerdir. Büyü yapıldığını nasıl anlamak için bazı olaylara bakmanız gerekir. Daha önceden normal yaşadığınız hayatınızda değişen bir şeylerin olup olmadığına, ruh halinize bakmanız gerekir. Eğer eskisinden anormal, farklı şeyler hissediyorsanız, sağlık konusunda herhangi bir sorununuz yoksa büyüler konusunda tecrübesi olan, uzmanlaşmış kişilere başvurmanız gerekir.

Büyüler, genellikle iyi niyetli yapılmakla birlikte günümüzde artık kötü niyetli olarak daha fazla tercih edilmektedir. Birisine büyü yapıldığını nasıl anlarız konusunda karşınızdaki kişinin ilk başta hal ve hareketlerini kontrol etmeli, takip etmeli ve değişiklikleri izlemelisiniz. Genellikle sevgililer arasında herhangi bir sıkıntı yokken anlaşmazlıklar, kavgalar alıp başını gidiyorsa, çiftler birbirini görmek dahi istemiyorsa yine bir büyü şüphesi taşıyabilirsiniz.

Büyüler konusunda daha fazla bilgi almak ve üzerinizde herhangi bir büyünün olup olmadığını anlamak için yapmanız gereken tek şey metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşebilir, büyünün etkisinden kurtulmak ve korunmak için gerekli çalışmaları yaptırabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan İstanbulda en iyi medyum başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


seven − 3 =