Büyü Olduğunu Nasıl Anlarım?

 Büyü Olduğunu Nasıl Anlarım?Büyü konusunda insanların birçok merak ettiği konular ve bu konulara ait olan sorular bulunmaktadır. Bunlardan en sık sorulanı ve en çok merak edileni ise büyü olduğunu nasıl anlarım olarak gelmektedir. Büyü olduğunu nasıl anlarım sorusuna birçok farklı şekilde cevap verilebilmektedir. Fakat en net olanı ise normal hayatınızda anormal durumların bir anda gelişmesi olarak verilmektedir. Çünkü insanların normal giden hayatlarında beklenmedik bir şekilde değişim olması ve elbette ki bu değişimlerin beklenmedik bir an içerisinde olması büyü olduğunu nasıl anlarım sorusuna cevap olarak verilebilmektedir. Bunun yanında bir diğer net cevabı ise insanların kendini tanıyamaz hale geldiği durumlar olarak verebiliriz. Yani insanların kendisinden beklemediği hareketleri ve davranışları sergilemesi ve bunu görebilmesi olarak da adlandırılabilir.

Tags: , ,

6 thoughts on “Büyü Olduğunu Nasıl Anlarım?

  1. 3 aydır kimseyle konuşasım gelmiyordu. Nerdeyse koca yazı evde tıkılarak geçirdim. Arkadaşlarım aradığında meşgule düşürdüm, en iyi arkadaşımla bile haftalarca konuşmadım kaç arkadaşımı kaybettim böyle bilmiyorum… annem evde düğümler bulunca beni medyum zeynel eroğluna götürdü yazdığı muska sayesinde bu asosyallikten kurtuldum.

  2. 4 yıllık eşim benden boşanacağını söyledi hemde bebek beklerken. Hiçbir sebep yoktu ama büyü yapılmış. Eve gelmez oldu, otellerde arkadaşlarında kaldı yüzümü bile görmek istemediğini söyledi. ALLAHtan büyü olduğunu akıl edip medyum zeynel eroğluna gittim de o büyüyü bozdu yoksa ne yapardım böyle bilmiyorum.

  3. fransada eğitimime devam ediyorum ailemlerin kardeşim hakkındaki endişeleri dolayısıyla türkiyeye kısa süreli bir dönüş yaptım ve arkadaşlarımın tavsiyesiyle kardeşimi zeynel eroğlu hocamıza götürdüm sağolsun ilgilendi ve sorunlarımızı çözdü çok sağol hocam

  4. Arkadaslar kocamla bosanma surecındeydım bosanmak ıstemyıordum zeynel hocaya gıdıp cok iyi bir aşk calısması yaptırdık artık ıkımızde çok daha iyiyiz

  5. MEDYUM ZEYNEL HOCAYI BİLEN BİLİR TELEVİZYONDA GAZETELERE ÇOKCA ÇIKMIŞ ADI FAZLACA BİLİNEN BİR İNSANDIR

  6. merhaba 33 yaşındayım ve sivasta yaşıyorum 2 ay önce eşim çocuklarla beraber babasının evine döndü en başlarda anlam veremesemde birşeyler tarafından etkilendiğini düşünerek zeynel eroğlu hocamıza başvurdum oda bana bir muska yazıp yardımcı oldu eşim kısa süre sonra evine döndü hocamızı herkese tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 + seventeen =