Büyü kaç günde bozulur?

Büyünün tutması kadar büyünün bozulma gün sayısı da oldukça önemli bir noktada bulunmaktadır ve bundan dolayı büyü kaç günde bozulur ve nasıl bozulur insanlar tarafından merak konusu olmaktadır. Öyle ki eğer insan üzerinde bir büyü bulunuyor ise bu büyünün mutlaka en kısa süre içerisinde bozulması gerekir. Bundan dolayı da büyü kaç günde bozulur merak edilmesi doğal olarak karşılanmalıdır. Büyünün bozulma işlemi tamamen yapılmakta olan uygulamalara göre ve büyüyü bozacak olan medyumun bu konu hakkında ki bilgi ile tecrübelerine dayalı olduğu bilinmelidir. Bazı kişiler tarafından uygulanmış olan büyülerin bozulma süreleri eğer bu konu hakkında fazla bilgisi olmayan bir medyum tarafından bozulmaya çalışılacak ise büyünün bozulma süresinin uzun sürebilmesi doğal olarak bilinmelidir. Bunun yanında işinin uzmanı olan bir medyum tarafından büyü bozdurma işleminden sonra büyünün en kısa süre içerisinde bozulması söz konusu olabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde büyü çeşitleri, büyü nasıl yapılır ve büyü tarifleri hakkında bilgiler verilmektedir.

3 yorum

  1. askerden geldiğimden beri kötü kötü rüyalar görüyor geceleri sesler duyuyordum. Sonradan öğrendimki askerliğimi yaptığım yerde çok üç harfli varmış. Nasıl korktuğumu anlatamam. Medyum zeynel eroğluna gittim bir muska yazdı o zamandan beri üç harfliler gelmiyor.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


seven + 12 =