Büyü Bozma Vefki

buyu bozma vefki

Büyü Bozma Vefki Kullanımı

Büyü Bozma Vefki ;büyü yapılmış olan ve yapılan büyünün neticesinde zarara uğramış, büyü yüzünden yuvası dağılmış yada yapılan büyünün amacı olan rahatsızlığa yakalanmış olan kimseler için büyü bozma işlemi sonrasında, büyüyü yapan kimselerin tekrar aynı işlemi tekrarlamaması için uygulanan bir işlem ve etkili bir vefk çalışmasıdır.

Büyü, insanın enerjetik bedenine zarar vererek hem ruhsal hem de fiziksel sorunlara neden olan çok ciddi bir hastalıktır…

Her hastalık gibi büyünün de tedavi edilmesi ve tekrar bu sorunla karşı karşıya kalmamak için önlemler alınması zorunludur.
Bu konuda söylenebilecek tek söz – büyünün enerji sistemine zarar veren bir eylem olmasından dolayı – ancak ve ancak enerjetik bir tedavi yöntemi uygulanarak ortadan kaldırılabileceğidir.

Büyü Bozma Vefki Hakkında Detaylı Bilgiler

Burada ki en önemli konu, kişinin üzerinde büyü varsa, bunun ne tür bir büyü olduğunun saptanması lazım gelir.

Bunun için bir çok yöntem ve bakım usulü vardır. Önemli olan ne ile bakıldığı değildir. Bakım sonucunda büyü yapılan kişinin hayatında ne gibi değişiklik olduğu ve neler yaşadığının tespit edilmesi gereklidir.

Burada çivi çiviyi söker mantığı geçerlidir. Nasıl bir büyü yapıldığının bilinmesi demek sorunun teşhis edilmesi anlamına gelir ki, teşhis olmadan tedavi olmaz.

Büyü Bozma Vefki için gerekli ritüeller yapılır. Büyü yapılırken kullanılan araçların benzeri araçlar kullanılır.

Örneğin büyüler, ve büyülerde kullanılan malzemeler ya rüzgara asılır, (HAVA) ya Suya atılır (SU) ya Toprağa gömülür, (TOPRAK) yada Ateşe atılır. (ATEŞ) Görüldüğü gibi Dört anasır (ELEMENT) büyü kavramında da geçerlidir. Ve bu yol izlenir.

Büyü yapanlar kişinin mizacına göre eylem yaparlar. Kişinin burcuna göre hangi elementsel yaradılışa sahipse ona göre büyü yaparlar; bunun tespiti çok önemlidir. Bu tesbit sonunda gerekli olan işlemler hazırlanır, büyü bozma işlemi başlatılır ve işlem sonunda büyüye uğrayan kimsenin yine aynı rahatsızlığı yaşamaması için Büyü Bozma Vefki hazırlanır, vefkin sahibine belirli saatler yapacağı işlemler anlatılır, belirli gün yada gecelerde okuyacağı dua yada esmalar kaç adet okunacaksa verilir.

Kur’an her şeye şifa olabilecek güçtedir ancak aynı Kur’an insanlara akıllarını kullanmalarını, gerekli tedbirleri aldıktan sonra işleri Allah’a havale etmek gerektiğini defalarca belirtmiştir. Büyü Bozdurmak günah değildir…

Büyü Bozma Vefki hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için iletişime geçebilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Genel Vefk başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.