Beyoğlunda Yıldızname Burçları

Bir insanın hayatında karşısındaki kişiyle uyumlu olmak, ilişkisinin nasıl gideceğini bilmek özellikle evlilik ve ikili ilişkiler konusunda fikir sahibi olmak çok önemlidir. Yıldızname, bu konuda insanlara fikir veren, yorumlar yapan bir yöntemdir. Adından da anlaşılacağı üzere yıldızname, burçları ve yıldızları inceleyerek kişinin hayatındaki önemli noktaları gün yüzüne çıkaran bir yöntemdir. Genellikle evlilik, ikili ilişkiler, kariyer, aile hayatı gibi konular üzerinde insanların fikir sahibi olmak için İstanbul Beyoğlunda Yıldızname Burçları bakımı yaptırırlar.

Yıldızname bakımı sayesinde insanlar hayatında kötü gidişata bir dur deme, hayatını daha iyi yönlendirme fırsatını bulurlar. Yıldıznamenin bakılabilmesi için kişinin bazı özel bilgilerinin bilinmesi gerekir. Bu bilgiler ile yıldızname doğum haritası çıkarılır. Doğum haritasında kişinin doğumundan ölümüne kadar olabilecek olaylar, yaşayacağı riskli olaylar, hastalıklar gün yüzüne çıkarılır.

Yıldızname bakarken ilk önce kişinin adı, anne adı, doğum tarihi ve burcunun ne olduğu bilinmelidir. Eğer bu bilgiler tam ve doğru olmazsa yıldızname doğum haritası hatalı çıkar ve kişi yanlış yönlendirilmiş olur. Yıldızname bakımı yapılacak kişi burcu konusunda tereddüt yaşıyorsa ya da bildiği burcun kendini temsil ettiğinden emin değilse ebced hesabı ile kişinin asıl burcu hesaplanır. Böylece hesaplamanın ardından yıldızname doğum haritası çıkarılmış olur.

Hangi durumlar için yıldızname bakımı yapılır konusunda birçok madde sıralanabilir:

  • Hayatınızdaki riskli olayları, üzücü ve sevindirici olayları öğrenmek için
  • Üzerinizde herhangi bir büyü, cin musallatı ya da nazar değmesi konusunda şüpheniz varsa
  • Özel ilişkilerinizde uyumlu olup olmadığınızı öğrenmek için
  • İş ve eğitim hayatınızda nasıl bir yol çizmeniz gerektiğini öğrenmek için
  • Evlilik hayatınız hakkında ya da evli değilseniz evlilik yapıp yapmayacağınız ya da çocuklarınızın olup olmayacağı hakkında fikir sahibi olmak için
  • Hayatınızda yakalanabileceğiniz muhtemel hastalıkları öğrenmek ve önlem almak için yıldızname bakımı yaptırabilirsiniz.

Bunun gibi birçok konuda fikir sahibi olmak için yıldızname bakımı yaptırma imkanına sahipsiniz. Konusunda tecrübeli, ilim sahibi olmuş, yorumlama yeteneğine sahip kişilerden bu konuda yardım almalısınız. Yapmanız gereken tek şey metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşerek yıldızname bakımı yaptırma imkanına sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Beylikdüzünde Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


3 × 4 =