Beylikdüzünde Yıldızname Burçları

İnsanların hayatında her zaman yıldızlar ve burçlar büyük rol oynamıştır. Bu rol de en büyük pay ise yıldıznamedir. İstanbul Beylikdüzünde Yıldızname Burçları bakımı yaptırarak hayatındaki dönüm noktaları öğrenmek isteyen birçok insan bulunmaktadır. Yıldızname, diğer tüm fal yöntemlerinden ayrılarak çok eski yıllardan günümüze kadar gelmiş ilmi bir yöntemdir. Diğer fal yöntemlerinin aksine kahve, su, tarot kartları gibi materyale ihtiyaç duymadan kişinin doğum haritası çıkarılarak uygulanır.

Kişinin yıldızname doğum haritasının çıkarılabilmesi için burcuna, doğum tarihi ve doğum saatine, anne adı ve kendi adına ihtiyaç duyulur. Bu bilgiler ışığında kişinin doğum haritası çıkarılır. Burç konusunda kişinin tereddüdü varsa ebced hesabı yapılarak kişinin gerçek burcu bulunarak doğum haritası çıkarılır.

Yıldızname, günlük burç yorumlarına, fal bakımlarına benzemez. Birçok kişi fal yöntemlerine benzediğini düşünse de tamamen ilmi kurallar içinde yapılan bir uygulamadır. Yıldız ve burçların konumuna bakılarak kişinin yıldızname bakımı yapılır. Yıldızname bakmak, öyle herkes tarafından yapılabilecek bir yöntem değildir. Yıldızname bakmak için kişinin Arapça ve Osmanlıca diline hakim olması, yıldızname ilmini yorumlayabilecek yeteneğe ve tecrübeye sahip olması gerekir. Bu tecrübe ve ilim bilgisine sahip olmayan kişiler tarafından bakılacak yıldızname, sizi yanlış yönlendirmekten başka bir işe yaramaz.

Yıldızname baktırarak hangi bilgilere ulaşırım konusunda birçok maddeyi sıralamak mümkündür:

  • Özel ilişkilerinizde uyumlu olup olmadığınızı öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz.
  • Hayatınızda karşınıza çıkabilecek riskli olayları, üzücü ve sevindirici durumları öğrenebilirsiniz.
  • Nazar, büyü, cin musallatı gibi etkiler altında bulunuyorsanız bunları görebilir, koruma ve kurtulma yollarını öğrenebilirsiniz.
  • İkili ilişkilerinizde karşı tarafı daha iyi tanımak istiyorsanız kişilik analizi yaptırarak karşınızdaki insanın huy ve karakter özelliklerini öğrenebilirsiniz.
  • Hayatınız boyunca yakalanabileceğiniz hastalıkları öğrenebilir ve buna göre önlemlerinizi alabilirsiniz.

Yıldızname, bir fal yöntemi olmaktan çok uzaktır ve ilim çerçevesinde içinde tecrübe ve bilgi gerektirir. Bu yüzden yıldızname hakkında daha fazla bilgi edinmek, yıldızname bakımı yaptırmak için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek soru ve sorunlarınızın çözümünü bularak hayatınızı daha kolay yönlendirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Beşiktaşda Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


six + two =