Beykozda Yıldızname Burçları

İnsanlar çağlar boyunca gelecekleri ile ilgili yöntemleri merak etmiş ve bu yöntemler sayesinde birçok bilgiye ulaşmışlardır. Bu yöntemlerden birisi olan yıldızname ile çoğu önemli bilgiye ulaşmak günümüzde oldukça tercih edilen bir yöntemdir. İstanbul Beykozda Yıldızname Burçları bakımı yaptırarak hayatını düzene sokmaya çalışan birçok kişi bulunmaktadır. Yıldızname bakımı yaptırırken bazı bilgilerin kesin ve eksiksiz olması gerekir.

Yıldızname bakımı yapılırken adınız ve anne adınız ile doğum tarihi ve saatiniz ile burcunuza ihtiyaç duyulur. Bu bilgiler sayesinde sizin yıldızname doğum haritanız çıkarılır. Çıkarılan doğum haritanız sayesinde istediğiniz birçok bilgiye sahip olursunuz. Bu bilgilerin ışığında isterseniz kariyerinizi, isterseniz eğitim hayatınızı ya da ilişkilerinizi düzenleyebilirsiniz.

Yıldızname bakımı ile neler öğrenebilirsiniz sorusunun cevabı ise oldukça geniştir. Yıldızname ile istediğiniz birçok bilgiye ulaşma imkanına sahip olursunuz.

  • Nasıl bir evliliğinizin olacağını, evliliğinizde çocuğunuzun olup olmayacağını öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz.
  • Kariyer sahibi olmak ve bu kariyeri nasıl yönlendirmeniz gerektiği bilgisine ulaşabilirsiniz.
  • Hayatınız boyunca karşılaşabileceğiniz riskli olayları, sevindirici ve üzücü olayları öğrenebilir, kaza ya da risklere karşı önceden önlemlerinizi alabilirsiniz.
  • Hayatınız boyunca geçirebileceğiniz, yakalanmanız muhtemel hastalıklar hakkında bilgi alarak daha sağlıklı bir yaşam için tedbirlerinizi alabilirsiniz.
  • İkili ilişkilerinizde karşı tarafla uyumlu olup olmadığınızı, ilişkinizin hangi boyutlara kadar ilerleyebileceğini öğrenebilirsiniz.
  • Karşı tarafı daha iyi tanımak için kişilik analizi yaptırarak kişinin huy ve karakter özelliklerini öğrenme imkanını bulabilirsiniz.

Yıldızname, diğer fal yöntemlerinden çok farklı olarak kişiye geçmişiyle ve geleceği ile ilgili bilgiler verebilir. Ancak bu yöntemin doğru şekilde uygulanabilmesi ve doğru yorumlanabilmesi için bakımı yapacak kişinin tecrübeli ve ilim sahibi olması, Arapça ve Osmanlıca diline hakim olması, gerekli durumlarda ebced hesabını yaparak kişinin doğru doğum haritasını çıkarması gereklidir. Yıllardır biriktirdiği bilgi ve tecrübe ile yıldızname ilmini başarıyla uygulayan metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile yıldızname ve daha fazla bilgi için görüşerek soru ve sorunlarınızın cevabını bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyükçekmecede Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


five + sixteen =