Beşiktaşda Yıldızname Burçları

İstanbul Beşiktaşda Yıldızname Burçları bakımı yaptırarak hayatını yönlendiren birçok insan bulunmaktadır. Yıldızname burçları, yıldızname ilminin en önemli temel taşlarındandır. Astroloji, ebced hesabı, ilm-i cifir, havas ilmi gibi ilimlerle ortaklaşa çalışan yıldızname ile hayatınızın birçok önemli noktasını öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz.

Çok eski zamanlardan günümüze kadar gelen yıldızname ilmi, Osmanlılar döneminde iyice gelişmiştir. Günümüzde birçok kişi kahve falı, su falı, el falı ya da tarot kartlarıyla bakılan fal yöntemlerinin yerine yıldızname bakımını tercih etmektedir. Yıldızname ilmini diğer fal yöntemlerinden ayıran birçok yön vardır.

  • Yıldızname bakımı için herhangi ayrı bir materyale ihtiyaç yoktur. Yani kahve fincanı, su ya da tarot kartlarına gerek kalmadan sadece yıldızname doğum haritasından kişinin yorumu yapılabilir.
  • Uzaktan bakılabileceği gibi başkasının adına da baktırma imkanına sahip olursunuz. Ancak bunun için adına yıldızname baktıracağınız kişinin anne adını, kendi adını, doğum tarihi ve saati ile o kişinin burcunun doğru ve eksiksiz şekilde bilinmesi gerekir.
  • Yıldızname baktırarak hayatınızdaki riskli olayları, sevindirici olayları öğrenerek hayatınızı şekillendirebilirsiniz.
  • Merak ettiğiniz konularda mesela evlilik, kariyer, ikili ilişkiler, arkadaşlık gibi konularda analiz yaptırarak bu konularda nasıl bir yol çizmeniz gerektiğini görebilirsiniz.
  • Yıldızname ile üzerinizde herhangi bir büyünün, cin çarpmasının ya da nazarın olması durumunda hem korunma hem de bu illetlerden kurtulma yolunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca yıldızname ile bu tür illetlerin ne zaman kimin tarafından ne tür bir etki olduğunu öğrenme imkanına sahip olursunuz.

Bunun gibi birçok konuda merak ettiklerinizi yıldızname baktırarak öğrenme imkanı vardır. Ancak yıldızname baktırmak için doğru insanı bulmak çok önemlidir. Yıldızname ilmini iyi bilmek, Osmanlıca ve Arapçaya hakim olmak, tecrübe sahibi ve yorumlama yeteneğine sahip olmak bu konuda çok önemlidir. Siz de yılların bilgi ve ilim birikimini tecrübesiyle birleştiren metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek soru ve sorunlarınızın cevabını ve çözüm yollarını bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bayrampaşada Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


eighteen − nine =