Bayrampaşada Yıldızname Burçları

İstanbul Bayrampaşada Yıldızname Burçları hakkında bilgi alarak bakım yaptıran birçok kişi bulunmaktadır. Yıldızname, diğer fal yöntemlerinden tamamen ayrılan, ilim yolu ile insanlara bir takım bilgiler veren bir yöntemdir. Birçok kişi yıldızname baktırarak hayatındaki birçok gizli kalmış noktayı öğrenerek hayatını yönlendirmektedir.

Yıldızname kimler tarafından bakılmalıdır sorusu oldukça önemlidir. Yıldızname, konusunda uzman, yıldızname ilmine vakıf, tecrübesi ve bilgi birikimi olan ilim sahibi kişiler tarafından bakılmalıdır. Yıldızname bakarken birçok farklı ilim de işin içine girer. Ebced hesabı, astroloji, cifir ilmi ve havas ilmi de yıldıznamenin yardımcı konularındandır. Osmanlıcaya ve Arapçaya hakim olmak ebced hesabını yapmak ve doğum haritasını yorumlamak için önemlidir. Bu konuların bir tanesinin bile eksikliği, yıldıznamenin yanlış yorumlanmasına yol açabilir.

Yıldızname baktıracak kişinin ismi, anne ismi, doğum tarihi ve saati ile yıldızname burcunun bilinmesi çok önemlidir. Bu bilgilerin eksikliği ya da yanlışlığı sonucu doğum haritası yanlış çıkarılarak kişi yanlış yönlendirilmiş olur. Özellikle yıldızname burcunun doğru bilinmesi gerekir. Yıldızname burçları kişinin anne adı ve kendi adının toplamının ebced tablosundaki harflerin sayısal değerleridir ve 12’ye bölünerek çıkan sayı karşılığı yıldızname burcunu oluşturur.

Yıldızname hangi bilgileri verir konusunda ise birçok madde sıralamak mümkündür:

  • Yıldızname baktırarak üzerinizde büyü, cin çarpması, nazar değmesi gibi illetlerin olup olmadığını görerek önlemlerinizi alabilir, kurtulma yollarını öğrenebilirsiniz.
  • Bu tür etkilerin kim tarafından, nasıl, ne zaman, nasıl bir büyü ile büyülenmiş olduğunuzu öğrenebilirsiniz.
  • Çoğunlukla ilişkiler üzerine baktırılan yıldızname bakımında kişi karşı taraf ile uyumlu olup olmadığını, ilişkilerinin uyumunu analiz ettirebilir.
  • Karşınıza çıkabilecek riskli olaylar, kazalar, hastalıklar yıldızname bakımında gün yüzüne çıkar.

Bu maddeler daha da artırılabilir. Yıldızname ile birçok bilgiye ulaşmak mümkündür. Doğru şekilde ve doğru kişiler tarafından bakılmalıdır. Bunun için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşerek yıldızname, yıldızname bakımı ve daha fazlası için bilgi alabilir, sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Başakşehirde Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


eighteen + 2 =