Başakşehirde Yıldızname Burçları

Sadece ülkemizde değil dünyanın birçok yerinde insanlar yaşantılarının içinde oluşabilecek birçok olayı önceden bilmek ve buna göre tedbir almak ister. Çoğu zaman bu mümkün olmasa da Başakşehirde Yıldızname Burçları bakımı yaptırarak hayatınızdaki önemli noktalar için tedbir alma imkanına sahip olabilirsiniz. Bunun için yıldızname bakımı yaptırmanız gerekir.

Yıldızname Burçları, yıldıznamenin temel taşını oluşturur. Bu yüzden yıldızname bakımı yaptıracak kişinin yıldızname burcunun bilinmesi çok önemlidir. Bu şekilde yıldızname doğum haritası oluşturularak kişinin istediği bilgilere ulaşmak mümkün olur. Yıldızname bakmadan önce bakımı yapacak kişinin bazı şahsi bilgilere ulaşması gerekir. Bakımı yapılacak kişinin adı, anne adı, doğum tarihi ve yıldızname burcu bilinmelidir. Eğer kişi yıldızname burcunu bilmiyorsa ebced hesabı ile kişinin yıldızname burcu tespit edilir. Buradaki yıldızname burcu kişinin astrolojideki burcu değil ebced tablosundaki hesaplamayla çıkan yıldızname burcudur. Kişinin anne adı ve kendi adının harflerinin sayısal değeri ebced tablosunda bellidir. Bu sayıların toplamının 12’ye bölünmesiyle kişinin gerçek yıldızname burcu hesaplanmış olur.

Yıldızname bakımı ile neler öğrenebilirim konusunda birkaç noktayı belirtmekte fayda vardır:

  • Genellikle ilişkiler, evlilik hayatı, iş ve eğitim hayatı üzerine bakım yaptıran kişiler bu konularda nasıl bir yol çizmesi gerektiğini öğrenebilir.
  • İlişkinizin uyumlu olup olmadığı, sürekliliğinin olup olmayacağı, nasıl bir yol çizmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.
  • Karşılaşabileceğiniz sevindirici ve üzücü olayları görebilir, riskli olaylara karşı tedbirinizi alabilirsiniz.
  • Eğer üzerinizde herhangi bir büyü, cin musallatı ya da herhangi başka bir etki olduğunu düşünüyorsanız bu tür etkileri, kim, ne zaman, hangi şekilde yapmış öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz.
  • Karşınızdaki insanı daha iyi tanımak, huy ve karakter özelliklerini öğrenmek istiyorsanız kişilik analizi ile bunu öğrenebilirsiniz.

Yıldızname, konusunda uzman, tecrübe ve ilim sahibi olmuş kişiler tarafından bakılmalıdır. Aksi takdirde yıldızname bakımınız yanlış olur ve yanlış yönlendirilmiş olursunuz. Bunun için yapmanız gereken şey, yılların tecrübesini bilgi birikimi ve ilmi ile birleştirmiş metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşebilir, yıldızname ve daha fazlası için detaylı bilgi alabilir, yıldızname bakımınızı yaptırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bakırköyde Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


14 − twelve =