Bakırköyde Yıldızname Burçları

Her insanın hayatında inişler ve çıkışlar vardır. Bu tür durumlara karşı insanlar hazırlıklı olmak ister. Yıldızname ile hayatınızdaki iniş çıkışları öğrenebilirsiniz. İstanbul Bakırköyde Yıldızname Burçları hakkında bilgi alarak bakım yaptıran birçok kişi bulunmaktadır. Burada bilinmesi gereken en önemli şeylerden birisi, yıldıznamenin herhangi bir fal yöntemi olmadığıdır. Tamamen ilim kuralları çerçevesinde yapılan yıldızname bakımı ile birçok problemi çözebilir, hayatınızdaki sorunları aza indirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Yıldızname baktırmak günah mıdır, neden yıldızname bakılır, yıldıznameye kimler bakabilir, herkes yıldızname bakabilir mi gibi sorular birçok kişinin kafasını kurcalayan soruların başında gelir. Yıldızname, çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmiş bir ilimdir. İçinde havas ilmi, ilm-i cifir, ebced hesabı, astroloji gibi ilimleri de barındırır. Bu ilimler sayesinde kişinin öğrenmek istediği konular hakkında burçların ve yıldızların konumlarına göre yorumlama yapılır. Bu işlem altıncı his ya da doğaçlama şeklinde değildir. Elde edilen verilere göre çıkan sonuçlar yorumlanır.

Yıldızname ile hayatınızı değiştirebilecek birçok bilgiye ulaşmanız mümkündür. Genellikle birçok kişi ilişkileri, uyumlu olup olmadıkları, evlilik hayatları gibi konular üzerinde yıldızname bakımı yaptırmaktadır. Ancak yıldızname bunlardan çok daha fazlasını ilim kuralları içinde gerçekleştirir. Her insanın doğduğu andan itibaren bir yıldızı vardır ve bu yıldız o kişinin ölümüne kadar ona yol gösterir. Seçimlerini yapmasında yardımcı olur. Yıldızname bakımı ile bu seçimlerin nasıl yapılabileceği konusunda bilgi alabilirsiniz.

  • Yıldızname bakımı sırasında üzerinizde büyü, cin çarpması, nazar değmesi gibi durumlar varsa bunları görerek tedbir alabilir, kurtulma ve korunma yollarını öğrenebilirsiniz.
  • Yıldızname büyünün ne zaman, kim tarafından hangi büyünün yapıldığını gösterir. Buna göre siz de tedbirlerinizi alarak yapan kişilere karşı önlemlerinizi geliştirebilirsiniz.
  • Hayatınızdaki riskli durumları, iniş çıkışları, iyi ve üzücü olayları görerek hayatınızı şekillendirme fırsatı bulabilirsiniz.
  • Aile ilişkileri, ikili ilişkiler, arkadaşlık ilişkileri gibi konularda tereddütleriniz varsa, ilişkilerinizin nasıl olması gerektiği ya da nasıl davranmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Yıldızname, fal yöntemleriyle karıştırılmaması gereken bir ilimdir. Uzman ve tecrübeli kişiler tarafından yapılmalıdır. Yılların bilgi birikimini tecrübesiyle birleştiren metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşerek yıldızname ve daha fazlası için detaylı bilgi alabilir, yıldızname bakımınızı yaptırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bahçelievlerde Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


seventeen − 16 =