Bahçelievlerde Yıldızname Burçları

Çoğu insan fal yöntemlerine inanarak hayatını düzenlemektedir. Yıldızname, bir fal yöntemi gibi gözükse de fal yöntemlerinden tamamen ayrılır. Yıldızname, çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmiş bir ilimdir. İstanbul Bahçelievlerde Yıldızname Burçları konusunda bilgi alarak yıldızname bakımı yaptıran birçok insan bulunmaktadır. Yıldızname, diğer fal yöntemlerinden ayrı olarak kişiye ilim kuralları içinde, doğaçlama olmadan, altıncı his kullanılmadan bazı bilgiler verir.

  • Yıldızname bakımında kesinlikle doğaçlama yapılmaz. Yıldızname doğum haritasının verdiği sonuçlara göre yorumlama yapılır.
  • Kişinin başına gelebilecek riskli olaylar, kazalar, iyi ya da üzücü olaylar gösterilerek buna göre önlem alması sağlanır.
  • Yakalandığınız hastalıklarını görebilir, bunun yanında ileride olması muhtemel hastalıklarınıza karşı sizi uyararak gerekli tedbirleri almanızı sağlar. Ancak yıldızname bir tedavi şekli değildir. Sadece hastalığınız süresince size bitkisel çözümler sunar.
  • Hayatınızda sizin için önemli olabilecek iş hayatınız, eğitim hayatınız ile ilgili bilgiler elde edebilir, kariyerinizi ya da eğitim kariyerinizi nasıl yönlendirmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.
  • Hayatınızdaki kişi ile uyumlu olup olmadığınızı öğrenebilir, nasıl davranmanız gerektiğini, nasıl bir sürecin sizi beklediğini öğrenebilirsiniz.

Yıldızname, hayatınız içinde karşılaşabileceğiniz olayları, riskleri bir ilim çerçevesinde size sunar. Asla bir tedavi yöntemi değildir ve çıkan sonuçlar öyle doğaçlama, altıncı his adı altında kişiye sunulmaz. Tamamen bilimsel ve ilim yoluyla kişilere bazı bilgiler sunulur. Yıldızname baktırırken ilk dikkat etmeniz gereken şey bakımı yapacak kişinin tecrübeli, ilim ve bilgi sahibi olmasıdır. Yıldızname ilminin yanında astroloji, ebced hesabı, Arapça ve Osmanlıcayı çok iyi derecede bilmesi önemlidir. Yeri geldiği zaman havas ilmini ve cifir ilmini de içine alan yıldızname, diğer fal yöntemleri gibi eğlencelik olsun diye bakılmamalıdır.

Yıldızname bakımı yaptırmak için konusunda uzman, tecrübe sahibi kişilerden yararlanmalısınız. Bunun için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşerek yıldızname ile ilgili kafanıza takılan sorulara cevap bulabilir, yıldızname bakımınızı yaptırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bağcılarda Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


5 × one =