Bağlama Büyüsü Nedir

Bağlama Büyüsü Çiftlerin Ayrılmalarını Engellemek Amacı ile Yapılır…

baglama-buyusu

Bağlama Büyüsü , beraberlikleri herhangi bir nedenle ayrılma kopma noktasına gelmiş çiftlerin tercih ettiği bir yöntemdir.

Bağlama Büyüsü Nedir?
Toplumumuzda aile birliğinin sağlanması amacıyla “VEFK” yardımıyla etkin sonuçlar veren Bağlama Büyüsü , aslında genel anlamda bir büyü değil, tamamen vefk’in desteklediği çekim enerjisi ve tesirli bir dua biçimidir. Ancak; gerçekte büyü olmamasına rağmen, Bağlama Büyüler için toplum algılamasında “BÜYÜ” ifadesi yerleşmiştir.

Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?
Bu noktadan hareketle; belirli bir süre aranızda devam eden bir ilişki, hatta bu ilişkinin meyvesi olan çocuklarınızın dünyaya gelmesiyle birlikte temellerinin sağlamlaşması gereken ilişkiler, ne yazık ki bugün şu yada bu nedenle eşlerden birinin, ilişkinin gereklerini yerine getirmemesinden dolayı kopma noktasına gelmiş olabilir.

Bağlama Büyüsü Sakıncalı Değildir…
Temelinde, dağılmak üzere olan ve kopma noktasına gelmiş bir ilişkinin, dağılmak üzere olan yuvanın toparlanmasının, dağılmaması için çaba sarfedilmesinin ve eski günlere yeniden dönülebilmesi amacıyla yapılan bu Bağlama Büyüsü isimli vefk şeklinin dinen bir sakıncası yoktur. Niyet güzeldir, İnşaallah sonuç da güzel olacaktır.

BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?
Yeniden beraberlik oluşturacağınız eşiniz ve sizin bilgileriniz ışığında hazırlanan “vefk”, çiftlerin burç uyumlarının (bilinen manada astroloji olarak değerlendirmeyiniz) değerlendirilmesiyle devam eder. Eşlere ait gün ve saatlere göre atanan “HADİMİ” hizmetlilerin yardımına başvurulur ve birlikteliği sağlayacak olan Dua hazırlanır. Bağlama Büyüsü etkisini göstermeye başlayacaktır.

BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL ETKİ EDER?
Üzerinizde taşıdığınız ve beraberlik sağlamaya çalıştığınız eşiniz adına özel olarak hazırlanmış vefk’in oluşturduğu enerji ve belirli gün ve saatlerde okuyacağınız dualar ile öncelikle eşiniz, sizi ihmal etmiş olma tercihinin doğru olup-olmadığı hakkında düşünmeye başlar, daha sonra gerçekten haksızlık yaptığı ve sizi ihmal ettiği düşüncesine sahip olur, en son dönemde ise bir an önce sizinle birlikte olup hoş zamanlar geçirme isteğine kapılır ki, bu karşı çıkılması zor bir duygu halini alır. Bu durum Bağlama Büyüsü ile etkinin ortaya çıkması anlamına gelmektedir.

baglama-buyusu1BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR ?
Bağlama Büyüsü işin uzmanı tarafından yapılmışsa, çözülmesi biraz zor olacaktır. Bağlama Büyüsü nasıl yapılırsa, bazı büyülerde olduğu gibi çözülme işlemi de o yollar kullanılarak yapılır. Çünkü havas ilminde önemli bir madde olan “Çivi, Çiviyi Söker” mantığı Bağlama Büyüsü nde de kendini gösterir…

Kişi kendinde daha önceden olmayan his ve etkilenme gözlemliyorsa, kendini normal hissetmiyorsa bu konuda bir uzmanın görüşünü ve desteğini almak zorundadır. Kendisine yapılan büyünün ne olduğu anlaşıldıktan sonra, gereken büyü bozma işi, titiz bir çalışma sonucu bozulabilir.

Uzun zamandır üzerinde çalıştığım konularin içinde önemli bir yere sahip olan Bağlama Büyüsü ve Bağlama vefk’lerinde başarı oranı% 90′ların üstündedir.Zira prensibimiz insanları Huzurla, Sevgiyle, Muhabbetle ve Aşk’la yaşatmaktır.

Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir diğer konu, beraberlik sağlamaya çalıştığınız eşinizle ilgili tavır ve davranışlarınızda sizin de son derece dikkatli, titiz ve seçici davranmanızdır. Bağlama Büyüsü uygulamasının başarıya ulaşması öncelikle Cenab-ı Hakk’ın iznine, sonrasında bizlerin gayreti, sizlerin inancına bağlıdır. Burada çalışması gereken sadece biz değil, aslen bizden sonra sizlerin çalışmasıdır.

Büyüler
Bağlama Büyüsü
Bağlama Büyüsü Nedir?
Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?
Bağlama Büyüsü Kim Yapar?
Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?
Bağlama Büyüsü Nasıl Etki Eder?
Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?
Bağlama Büyüsü Tutar mı?

Bağlama Büyüsü Konusu ve Bağlama Büyüsü Hakkında soru, sorun, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

8 yorum

  1. bundan 8 yıl önce üç harflilerin musalladına uğramıştım. Birisi evime muska koymuş kim bilmiyorum o muska üç harflileri çağırıyormuş. Medyum Zeynel hoca 8 yıllık sıkıntımı çözdü çok şükür.

  2. 42 yaşındayım eşimden yaşca büyüğüm ve son zamanlarda benimle ilgilenmediğini ve beni aldatabileceğini düşünerek medyum zeynel hocamıza baş vurdum hocamız derdimi dinledi ve birkaç işlem yaptı işlemlerden 1 hafta sonra karımla eski hallerimize dönmeye başladık hocam bize çok yardımcı oldu

  3. Görümcem beni hic sevmez kocamı onlara karşı doldurduğumu söylerdi hep birden bana iyi davranmaya basladı surekli evimize gelirken yemek yapıp gelmeye basladı mutlu oldum aramız duzeldi diye ama bir sure sonra kocamla hergun kavga etmeye basladık youtubede zeynel eroğlu hocayı gördüm kendisine ulaşıp durumu anlattım ve gorumcemın bıze aramızı açma büyüsü yaptığını ögrendm Allah razı olsun hocam bir muska yaptı aramız duzeldı ve görümcemin ayagı kesildi kapımızdan çok mutluyuz

  4. Rahat uyku uyuyamama ve kabus görmelerim nedeniyle bütün gün kendimi toparlayamıyordum ama medyum zeynel eroğlu hocamızın yaptığı bakım çalışmaları sonrasında kendimi toparlamayı başardım artık uykularım daha huzurlu

  5. kocamın başka bir kadınla birlikte olduğunu duyunca çok şaşırdım çünkü bence harika bir evliliğimiz vardı ve bu yaşadıklarım çok anlamsızdı biraz araştırıp izledikten sonra kocamla sevgilisinin arasındaki ilişkinin konuşarak yada bekleyerek halledebileceğim bir şey olmadığını anladım ve bu konuyu görümcemle paylaştım oda bana medyum zeynel eroğlu hocadan bahsetti oda daha önce zeynel hocadan işlem yaptırmış telefonla görüşüp bende bağlama çalışması yaptırdım kocam bana geri döndü hiçbir şey olmamış gibi sanki aramızdaki ilişki Allah zeynel hocadan razı olsun.

  6. Ev arkadaşım erkek arkadaşına adet kanı büyüsünü yaptığını anlattı hoşlanmadım bu durumdan. Erkeğin ailesine söyledim. Onlarda Medyum Zeynel Eroğlu Hoca ile konuşup çözdürdüler .

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


1 × 2 =