BAĞLAMA BÜYÜLERİ

BAĞLAMA BÜYÜLERİ

Bağlama Büyüleri hemen hemen tüm toplumlarda yapılan ve uygulanan bir işlemdir… Bağlama büyüsü ülkemizde de en çok tercih edilen büyü çeşitlerinden biridir şüphesiz. Medyum hocalardan en çok bu konularda yardım istendiği bilinmektedir. Kendine bağlama büyüsü herkesin de tahmin edebileceği gibi medyum hocalar tarafından yardım alınmadan yapılmaması gereken işlemlerdir. Sadece bu konuda uzman kişiler tarafından yapıldığında olumlu sonuçlar elde etmek mümkün olabilmektedir.

Sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak için yapılan bağlama büyüsü oldukça etkili bir büyü olarak görülmektedir. Bu büyüyü hazırlayacak olan kişinin işinde uzman olması ve işini ciddiyetle yapması gerekmektedir; havas ilmini de tam olarak bilmesi çok önemlidir. Bağlama büyüleri oldukça etkili ve güçlü büyülerdir. Doğru kişiler tarafından yapıldığında kısa sürede etki edebilirler.

Bağlama büyüsünde hazırlanacak tılsımlar birçok işlemden oluşmakta ve çeşitli uygulamalardan geçmesi gerekmektedir. Bazı insanlar tarafından vefkler ile hazırlanabileceği de düşünülmektedir. Bu şekilde de olumlu sonuçlar alınabileceği şeklinde düşünceler de vardır. Ancak bu kendine has bir şekilde yapılmalı ve birçok alt grubu bulunmaktadır.

Bağlama büyüsünde kullanılacak işlemlerin ilki doğru zamanı tespit etmektir. Eğer bu uygulama başarılı olunmuşsa sevdiğiniz kişinin, yani büyüyü yaptığınız kişinin hareketlerinden bu durum kolayca anlaşılacaktır. O kişi sizi çok sık aramaya başlayacak, size daha sıcak davranacak, sürekli sizi düşünür hale gelecektir. Büyünün etkisi her geçen gün artarak kendisini hissettirecektir.

Bu yönteme özellikle eşini kendine bağlamak isteyen kişiler tarafından sıkça rastlanılmaktadır. Çok fazla sayıda kullanılabilecek bağlama büyüsü çeşidi vardır elbette. Kişiler tarafından en çok tercih edilen büyülerden bazıları şunlardır:

  • KENDİNE BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Aralarında her hangi bir nedenle sorun olan çiftlerin, eşlerinin kendilerinden başka hiç kimseyle ilgilenmemeleri ve tamamen kendilerine bağlanmaları, eşlerinin tabiri caizse kendilerine köle olmalarını sağlayacak kadar etkili bir büyü yöntemidir. Uzaktaki kişiyi bağlama büyüsü veya Erkeği kendine bağlamak için büyü adıyla da ifade edilir, en çok tercih edilen yöntemdir.

  • GÖZ BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Evli olan erkeğin veya kadının, ev dışındaki ya da iş çevresindeki diğer karşı cinslerden etkilenmemesi, gözünün sadece evini ve eşini görmesi, tamamen yuvasına bağlanması, tüm kazanç ve isteklerinin evinde gerçekleşmesi için yapılan büyülerdir

  • ERKEKLİK BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Evli olan bir erkeğin veya nişanlının, eşinden başka kadınlara, cinsel yönden arzu duymasını engellemek, böyle bir durum olduğunda ise başarısız olması için yapılan büyü çeşididir. Kadınların eşleri tarafından aldatılmaması için yaptırdığı en etkili yöntemlerden birisidir.

  • İKİ KİŞİYİ BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Bu tür büyülerde, sevgili, sözlü, nişanlı, arkadaş, ortak gibi bir diğeri olmadan öteki kişinin eksik olması amacıyla yapılan büyülerdir. İki kişiden bir diğeri olmadan karar vermez, adeta nefes alamaz, kendini yarım ve eksik hisseder.

  • BAĞLILIK BÜYÜSÜ

Eşlerden birinin, evi dışındaki hayatından daha çok zevk alması ve eşine çocuklarına gereken zamanı ayırmaması sonucu, eşlerin genelde kocalarına yaptırdığı büyü çeşitidir. Kocam eve bağlansın, eşim eve bağlansın düşüncesindeki hanımların tercih ettiği bir yöntemdir. Kişi her şeyini evinde yaşar, eviyle ve eşiyle paylaşır, evinden ve eşinden başka hiç bir şeyden zevk alamaz duruma gelir. “EVE BAĞLAMA BÜYÜSÜ” olarak da adlandırılır.

  • DİL BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Dil bağlama yapılan kişinin, eşine, Anne-Baba’sına, gelin, kayınvalide, görümce ya da çevresine karşı gereksiz ve üzücü söyler söylenmesini engellemek için yapılan, konuşması gerektiğinde konuşamaması için yapılan büyü türüdür. Kişi her türlü söze karşı cevap vermekte zorlanır ve susar. Çok eskilerden ve hala kullanılan hatta çok sık kullanılan bir büyü çeşididir. Özellikle gelin kaynana arasındaki dil tartışmalarını sona erdirmek için yapılır bu Bağlama Büyüleri…

  • SÖZ DİNLETME BÜYÜSÜ

Eşler arasında, sevgililerde ve akrabalar arasında, bir kişinin sadece kendi sözünü dinlemesi için yapılan ve büyülenen kişinin başka kimsenin sözünü tutmadığı hatta duymadığı bir büyü türüdür.

  • BAĞLAMA BÜYÜLERİ NASIL YAPILIR?

Yeniden beraberlik oluşturacağınız eşiniz ve sizin bilgileriniz ışığında hazırlanan “vefk”, çiftlerin burç uyumlarının (bilinen manada astroloji olarak değerlendirmeyiniz) değerlendirilmesiyle devam eder. Eşlere ait gün ve saatlere göre atanan “HADİMİ” hizmetlilerin yardımına başvurulur ve birlikteliği sağlayacak olan Dua hazırlanır.

  • BAĞLAMA BÜYÜLERİ NASIL ETKİ EDER?

Üzerinizde taşıdığınız ve beraberlik sağlamaya çalıştığınız eşiniz adına özel olarak hazırlanmış vefk’in oluşturduğu enerji ve belirli gün ve saatlerde okuyacağınız dualar ile öncelikle eşiniz, sizi ihmal etmiş olma tercihinin doğru olup-olmadığı hakkında düşünmeye başlar, daha sonra gerçekten haksızlık yaptığı ve sizi ihmal ettiği düşüncesine sahip olur, en son dönemde ise bir an önce sizinle birlikte olup hoş zamanlar geçirme isteğine kapılır ki, bu karşı çıkılması zor bir duygu halini alır.

  • BAĞLAMA BÜYÜLERİ NASIL BOZULUR ?

Kişi kendinde daha önceden olmayan his ve etkilenme gözlemliyorsa, kendini normal hissetmiyorsa bu konuda bir uzmanın görüşünü ve desteğini almak zorundadır. Kendisine yapılan büyünün ne olduğu anlaşıldıktan sonra, gereken büyü bozma işi, titiz bir çalışma sonucu bozulabilir.

Uzun zamandır üzerinde çalıştığım konularin içinde önemli bir yere sahip olan Bağlama vefk’lerinde başarı oranı% 90′ların üstündedir.Zira prensibimiz insanları Huzurla, Sevgiyle, Muhabbetle ve Aşk’la yaşatmaktır.

Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir diğer konu, beraberlik sağlamaya çalıştığınız eşinizle ilgili tavır ve davranışlarınızda sizin de son derece dikkatli, titiz ve seçici davranmanızdır. Uygulamanın başarıya ulaşması öncelikle Cenab-ı Hakk’ın iznine, sonrasında bizlerin gayreti, sizlerin inancına bağlıdır. Burada çalışması gereken sadece biz değil, aslen bizden sonra sizlerin çalışmasıdır.

Bağlama Büyüleri konusu ve Bağlama Büyüleri hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


2 × four =