Bağcılarda Yıldızname Burçları

Yıldızname, birçok insanın bildiğinin aksine bir fal yöntemi değildir. Çok uzun yıllardan günümüze gelmiş, Osmanlılar zamanında gelişmiş ve bugüne kadar gelmiş başlı başına bir ilimdir. Bağcılarda Yıldızname Burçları konusunda bilgi alarak bakım yaptırmak isteyen birçok kişi vardır. Yıldızname baktırmak için bazı şahsi bilgilerin bilinmesi, bakımı yapacak kişi için oldukça önemlidir. Bu bilgilerin tam ve doğru olması yıldızname doğum haritasının çıkarılması için gereklidir.

  • Yıldızname baktıracak kişinin adı ve anne adı
  • Doğum tarihi ve doğum saati ile
  • Kişinin yıldızname burcu yıldızname bakımı için gerekli olan şahsi bilgilerdir.

Bu bilgilerin eksikliği ya da hatalı olması doğum haritasının çıkarılmasında hataların olmasına neden olur. Bunun yanında yıldızname konusunda uzman, tecrübeli, ilim ve bilgi sahibi kişiler tarafından bakılması gerekir. Yıldızname, günlük burç yorumları gibi, bakılan kahve falı gibi eğlencelik değil, doğaçlama şeklinde yapılan bir yöntem hiç değildir. Astroloji, havas, cifir gibi ilimleri de içine alan yıldızname ilmi başlı başına bir bilgi ve eğitim gerektirir. Bunun yanında yıldıznameye bakacak kişinin Arapça ve özellikle Osmanlıcaya hakim olması da gerekir.

Yıldızname ile hangi bilgileri elde edebiliriz sorusu birçok kişinin kafasını kurcalar.

  • Yıldızname, hayatınızdaki kritik olayları, sevindirici ve üzücü olayları gösterir. Bu bilgilere göre hayatınızı yönlendirme, tedbir alma imkanına ulaşabilirsiniz.
  • Bazı insanların üzerinde büyü, nazar değmesi, cin çarpması gibi olaylar vardır. Bu tür illetleri yıldızname ile görebilir, koruma ve kurtulma yollarını öğrenebilirsiniz.
  • Yıldızname, bu tür olayları kim, ne zaman, hangi şekilde yapmış bilgilerini de yine yıldızname bakımı sayesinde öğrenme imkanına ulaşırsınız.
  • Özel ilişkilerinizde uyumlu olup olmadığınızı, aile ilişkilerinizi, aile ilişkilerinizi öğrenerek nasıl bir yol çizmeniz gerektiğini görebilirsiniz.

Yıldızname bakımı ile bu ve bu konuların daha fazlasında bilgi alma imkanına kavuşursunuz. Doğru şekilde ve doğru insanlar tarafından yapılan bir yıldızname bakımı ile istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşerek yıldızname ile ilgili sorularınızın cevaplarını bulabilir, yıldızname bakımınızı yaptırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Avcılarda Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


twenty + 15 =