Ayırma Büyüsü Nedir?

İnsanlar bazen birbirini çekemez ve normal yollar ile başaramadığı ayırmayı büyü yoluyla yapmaya çalışır. Ayırma büyüleri kötü niyet taşıyan, kişilerin arasını bozmak, sevenleri birbirinden ayırmak, birbirlerine kavuşmasını önlemek için yapılan büyülerdir. Ayırma büyüsü nedir konusunda birçok kişi bilgi sahibi olmak ister. Çünkü ayırma büyüleri, aileden, sözlüden, nişanlıdan, eşleri ayırmak, iş arkadaşlarını birbirinden ayırmak gibi nedenlerle yapılan büyülerdir. Ayırma büyüleri, bu konuda tecrübe sahibi ve bilgi sahibi kişiler tarafından yapıldığında oldukça etkilidir ve kişileri birbirinden soğutmakta oldukça başarı sağlar.

Ayırma büyüsü yapıldığını nasıl anlarız konusunda birçok belirtileri takip edebilirsiniz. Ayırma büyüsünün belirtileri kadın ve erkekte değişiklik gösterir:

  • Kadına yapılan ayrılık büyülerinde bir eşe ya da sevgiliye yapılmışsa kocasından ya da sevgilisinden kadın nefret etmeye başlar.
  • Eş ya da sevgili düşman olarak kabul edilir.
  • Erkeğe yapılan bir ayırma büyüsü varsa erkek karısına ya da sevgilisine şiddet uygulamaya başlayabilir.
  • İş yerindeki arkadaşlarıyla arasını bozabilir, işinden ayrılabilir, çocuk varsa çocuklarına karşı daha anlayışsız ve katı olur.
  • Eşini ya da sevgilisini toplum içinde küçük düşürmekten çekinmez hatta bundan zevk bile alabilir.

İstediği kişiyle beraber olamayan ya da başkasının mutluluğunu kıskanarak ayırmak isteyen birçok kişi ayırma büyü nasıl yapılır konusunu merak edebilir. Ayırma büyüsü, hocalar ya da medyumlar tarafından yapılır. Özellikle vefk ya da tılsımla yapılan ayırma büyüleri oldukça etkili ve bozulması zor büyüler arasında yerini alır.

Ayrılık büyüsüne maruz kalınmış ise ayırma büyü nasıl bozulur konusunda bilgi sahibi olmak gerekir. Ancak bunu siz kendi başınıza yapsanız bile pek başarılı olunmaz. Bu yüzden ayırma büyüsünün bozulma işlemini hocalara ya da medyumlara danışarak yaptırmanız gerekir. Çünkü yapılırken gerekli çalışma ve uygulamalar gibi bozulması sırasında da hoca ya da medyum tarafından yapılması gereken dualar ve uygulamalar vardır. Bunun haricinde çoğu hoca kişinin yapılan çalışma ve uygulamaların yanında büyüye maruz kalan kişinin okuması için bazı dualar tavsiye edebilir.

Büyüler hakkında daha detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşmektir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Muska Nedir? başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

1 yorum

  1. 1 ay öncesinde başlayan iç sıkkınlığı ve insan içine çıkmak istememe sorunlarıyla zeynel eroğlu hocamıza baş vurdum hocamızın yaptığı bakımlar sonucu şimdilerde çok daha iyi ve dinç hissediyorum teşekkürler hocam

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


thirteen + nine =