Avcılarda Yıldızname Burçları

İstanbul Avcılarda Yıldızname Burçları hakkında bilgi alarak yıldızname bakımı yaptıran insanlar bulunmaktadır. Yıldızname, tamamen bir ilim olup asla fal yöntemleriyle karıştırılmamalıdır. İlim çerçevesinde kişilerin istedikleri bilgileri sunan yıldızname ile birçok bilgiye ulaşmak mümkündür.

Yıldızname baktırmak için bazı şahsi bilgilerin yıldıznameye bakan kişi tarafından bilinmesi gerekir. Yıldızname bakımı yapılacak kişinin adı ve anne adı, doğum tarihi, doğum saati ve yıldızname burcu bilinmelidir. Yıldızname burçları, yıldıznamenin temel taşını oluşturur. Yıldızname burcu bilinmeden kişinin doğum haritası çıkarılamaz. Yıldızname doğum haritasının çıkarılabilmesi için gereken bilgilerin eksiksiz ve doğru olması şarttır. En önemli konu ise buradaki burcun bilinen astrolojik burç değil yıldızname burcu olmasıdır. Eğer kişi yıldıznamedeki burcunun hangisi olduğunu bilmiyor ya da tereddüt yaşıyorsa ebced hesabı yapılarak kişinin gerçek yıldızname burcu tespit edilir. Bu tespitin ardından kişinin doğum haritası çıkarılarak yorumlamalar yapılır.

Yıldızname bakımında çıkan sonuçlar gerçek midir sorusu ise birçok kişinin kafasını kurcalayan soruların başında gelir. Yıldızname, altınca hisse dayanan, doğaçlama yapılan bir yöntem değildir. İçinde farklı birçok ilimi barındıran yıldızname, ilim çerçevesi içinde kişiye istediği bilgileri vermeye çalışır. Yıldızname bakımı ile hayatınızın birçok kritik noktasını öğrenme imkanına sahip olursunuz:

  • Yıldızname doğaçlama yapmadan sadece yıldızname doğum haritasında çıkan verilere göre yorumlama yapar.
  • Yıldızname bakımı ile karşınıza çıkabilecek riskleri, kazaları, hastalıkları öğrenerek buna göre önlem alabilirsiniz.
  • Bazı insanların büyü, nazar değmesi, cin çarpması gibi olaylara daha müsait olduğu bilinir. Eğer üzerinizde böyle bir etki varsa yıldızname bakımı sırasında ortaya çıkar. Bu tür durumlara karşı ne yapmanız gerektiğini, nasıl kurtulmanız gerektiğini ve korunma yollarını öğrenebilirsiniz.
  • Genellikle ikili ilişkilerde, arkadaşlık ilişkilerinde insanlar bazen sorunlar yaşayabilir. İlişki sürecinin nasıl olacağı, uyumlu olup olunmadığı yıldızname bakımı ile öğrenilebilir.

Yıldızname, tamamen ilmi verilere göre doğaçlama yapmadan istenilen bilgileri verir. Ancak bu yöntemin ilim ve tecrübe sahibi kişiler tarafından yapılması önemlidir. Bu yüzden metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşebilir, yıldızname, yıldızname nasıl bakılır gibi konularda bilmek istediklerini öğrenerek, yıldızname bakımınızı yaptırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ataşehirde Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


3 × four =