Ataşehirde Yıldızname Burçları

İnsanların hayatında günlük fal yorumları, burç yorumları çok önemli bir yer tutar. Çoğu insan hayatını bu fal yorumlarına, burç yorumlarına göre düzenler. Tüm fal yöntemlerinden daha farklı olan yıldızname ile birçok bilgiye ulaşmak mümkündür. İstanbul Ataşehirde Yıldızname Burçları bakımı yaptırarak hayatının tüm riskli olaylarını, sevindirici ve üzücü olayları görerek tedbir alan birçok kişi bulunmaktadır.

Yıldıznameyi diğer fal yöntemlerinden ayıran en önemli özellik, yıldıznamenin doğaçlama ya altıncı hisse göre yorumlanması değil, tamamen bir ilim olup her şeyi ilim çerçevesi içinde yorumlamasıdır. Yıldıznamenin doğru şekilde bakılabilmesi için yıldızname ilmini bilmenin yanında Arapça ve Osmanlıcaya hakim olmak, tecrübe sahibi olmak, yıldızname bakımı konusunda uzman olmak gerekir. Tüm bunların yanında astrolojiye, ebced hesabı, ilm-i cifir ve havas ilmine de hakim olmak şarttır. Bunlardan birinin eksik olması yıldıznamenin yanlış yorumlanmasına yol açar.

Yıldızname bakımının yapılabilmesi için bazı şahsi bilgilerin bilinmesi gerekir. bu bilgiler, bakımı yapılacak kişinin adı ve anne adı, doğum tarihi ve saati ile doğum haritasının çıkarılması için yıldızname burcu bilgileridir. Bu bilgilerin eksiksiz ve doğru olması son derece önemlidir. Yıldızname burcu ile yıldızname doğum haritası çıkarılarak kişinin bakımı yapılır.

Yıldıznamenin verdiği bilgiler doğru mudur sorusu, yıldıznameyi merak eden herkes tarafından merak edilir. Yıldızname, doğaçlama ya da altıncı hisse göre yapılmaz. Tamamen ilim üzerine tüm yorumlamalar gerçekleştirilir. Yıldıznamenin verdiği bilgiler ilim çerçevesinde ve bunun yanında astroloji, havas gibi ilimlerden de yararlanarak bilgileri verir. Yıldıznameden alacağınız bilgiler kısa şu şekilde açıklanabilir:

  • Kişinin hayatındaki kritik olaylar, üzücü olaylar ortaya çıkarılır ve kişi bu olaylara karşı tedbir alabilir.
  • Yakalanabileceğiniz hastalıkları öğrenerek sağlık açısından önlemlerinizi alabilirsiniz.
  • İlişkilerinizde karşı tarafı daha iyi tanımak istiyorsanız kişilik analizi yaptırarak karşınızdaki kişinin huy ve karakter özelliklerini öğrenebilirsiniz.
  • İş, eğitim gibi kariyer gerektiren alanlarda nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini görebilirsiniz.
  • Üzerinizde herhangi bir büyü, nazar ya da cin musallatı gibi durumlar varsa bunları görerek neler yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Bunun gibi birçok konu hakkında bilgi almanız mümkündür. Bunun için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşebilir ve yıldızname ile ilgili bilgileri alabilir, yıldızname bakımınızı yaptırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Arnavutköyde Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


four × 4 =