Astroloji Eğitimleri

Herkes astrolojiye ilgi duyar. Fallara inanmam, burçlara inanmam diyenler bile günlük burç yorumlarını okur ya da dinler. Geleceği merak etmek, başına gelecekleri önceden bilmek her insan için normal ve doğal bir duygudur.

Ancak astroloji, sanıldığı kadar basit değildir. Daha doğrusu astroloji, burç yorumundan ibaret değildir. Yıldızların konumundan ve pozisyonlarından, birbirleriyle olan mesafe, yakınlık ve açılarından, neler anlattıklarını, neler söylediklerini anlamak ve yorumlamak, eğitim ve çaba gerektirir.

Klasik Astroloji, Modern Astroloji, Hint Astrolojisi, Ezoterik Astroloji ve Çin Astrolojisi eğitimleri sayesinde, bu konuya ilgi duyan, ilgi gösteren kişiler birer astrolog adayı olmaya ilk adımı atar.

Bu eğitimler sayesinde yıldız haritası okumak, yorumlamak, burç yorumu yapmak mümkündür. Bu eğitimler birinci seviyede, hazırlık olarak başlar ve temel bilgiler öğrenilir. Temel astroloji eğitimini ileri seviye astroloji eğitimi takip eder. Bu son seviyede horoskop çıkartılması, yıldız haritası çıkartılması ve okunması yorumlanması, burçlar ve burç yorumlama becerisi kazanılır.

Astroloji eğitimleri Uzman Astrolog Medyum Zeynel Eroğlu tarafından verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Metafizik Eğitimleri başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


4 × 3 =