Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur ?

Aşk Büyüsü bozmak zahmetli ve uzmanlık gerektiren bir iştir.

Aşk büyüsünün bozulması yada büyünün nasıl bozulduğu konusu için konusunda uzman medyum görevi üstlenen kişilerden destek almak gerekir. Uzman medyum desteğinin neden alınması gerektiğini bilmek için öncelikle büyü hakkında bilgilere sahip olmak gereklidir. Büyü kavramının açıklanabilmesi için büyünün nasıl bir etki yarattığına yönelik bilgiler istendiğinde, metafizik, ilahiyat, parapsikoloji uzmanlar farklı farklı açıklamalar yapmaktadır.

Bu bağlamda kulaktan dolma bilgiler neticesinde bilgisiz olan toplumumuz tatmin edici açıklamalar bulamadığından bir türlü büyü kavramını çözememişlerdir. Bu sebepten dolayı cinler ve büyü kavramlarından ellerinden geldiğince uzak durmaya çalışmışlardır. Ülkemizde bir çok uzman medyum sürekli olarak tekrarladıkları şeylerin başında şu gelmektedir, medyumluk sonradan kolaylıkla erişilebilecek bir yer değildir herkes medyum olamaz ve bir takım hisleri taşıyamaz. Büyü sadece dünyevi de yalnızca insanlara tesir eden elektromanyetik etkilemedir. Diğer bir ifadeyle büyü insanlardan başka bir canlıya etki yapmadığı gibi de ahirette de büyü yoktur. Büyünün sadece insanları etkileme sebebi ise, insanların manevi yapısı büyünün oluşturduğu elektromanyetik etkiyi çabuk algılayabilme özelliğindendir.

Aşk Büyüsü bozdurmak için Uzman Medyum Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu’na bizzat telefonla ya da ofisine giderek başvurmanız gerekir. 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

3 thoughts on “Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur ?

  1. MEDYUM ZEYNEL HOCAYLA TAM 2 AYDIR ÇALIŞIYORUZ VE SONUCLAR KENDINI GOSTERMEYE BAŞLADI SONUÇLAR GEÇİCİ DEGİL KALICI OLACAK SİZDE YARARLANIN

  2. Sevgilimle nişanımıza 6 hafta kala hiçbir sebep yokken beni bırakıp başka bir kadının peşinden gitti. Şüphelerim vardı. Danışmak için Medyum Zeynel Eroğlu Hocayı aradım. Tahmin ettiğim gibi adet kanı büyüsü yapmış. Hemen bozdu 23 gün sonra döndü.

  3. Eşimin eski eşi kendisine geri dönmesi için çocukları bahane edip buluşuyordu bu esnada adet kanı büyüsünü yapmış . Kocam bana karşı çok değişmişti eski eşine gidip kalmalar başlamıştı. Medyum Zeynel Eroğlu Hoca nın çalışmaları sayesinde hem büyüyü öğrendim hemde bozdurdum. Kocam bana geri döndü neler olduğunu yada neden böyle yaptığını hatırlamıyor bile .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × 5 =