Aşk Büyüleri Tutar mı ?

Aşk büyüsü; ilişkideki problemleri çözmek, sevdiğiniz insanı kendinize bağlamak, gözünün sizi görmesini sağlamak ve adı üzerinde kendinize aşık etmek amacıyla yapılır.

Evlilik veya ilişkideki huzursuzlukların giderilmesini, boşanma noktasına gelen çiftlerin tekrar birbirlerine bağlanmasını sağlayan aşk büyüsü sık uygulanan bir büyü çeşididir. Aşk büyüsünün etkisiyle ayrılan çiftler barışmış, karşılıksız aşklar hakettiği karşılığı bulmuştur. Umutsuz aşkıyla yanıp kavrulan, intiharın eşiğine gelen birçok genç aşk büyüsü sayesinde sevdiğini kendisine aşık etmiş ve yaşama yeniden tutunmuştur.

Aşk büyüsü kişiye özel ve tamamiyle doğal yöntemlerle yapılır. Sevdiğiniz insanın size saf, temiz ve sonsuz bir aşkla bağlanmasını sağlar. Aşk büyüsü yapıldıktan sonra bir hafta içerisinde etkisini kesin olarak gösterir ve sonuç vermeye başlar. İlişkideki her türlü sorunu kesin olarak çözer.

Aşk büyüsü hazırlanırken kullanılan malzemeler tamamen natürel, kolay bulunabilen malzemelerdir. Aşk büyüsünün malzemeleri şunlardır; gül yağı, safran, misk ve amber. Büyünün yapılacağı kişinin özellikleri ve karakteri çok önemlidir. Hazırlık aşamasında büyüyü yapacak olan kişinin bunları bir kağıda not etmesi gerekir. Aşk büyüsü yapılırken mutlaka işinin ehli, tecrübeli bir medyumla hareket edilmelidir. Kişinin kendi başına yapmaya çalıştığı aşk büyüsü farklı ve kötü sonuçlar doğurabilir. Malzemeler bakır bir çanak içinde tahta kaşıkla karıştırılmalıdır. Aşk büyüsünün hazırlanışında medyumunuz size yardımcı olacaktır. Aşk büyüsü uygulandıktan sonra 7 gün içinde, uygulanan kişi üzerindeki etkisi gözle görülür hale gelecektir ve kişiyi size ebediyen bağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur ? başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

4 yorum

  1. Alacak meselem vardı uzun zamandır hakkım olanı alamıyordum zeynel hocam bir okuma yaptı ve şuan herşey iyi devam ediyor teşekkür ederim hocam hakkıını kavuşturdunuz

  2. Oğluma kızın biri adet kanı büyüsü yapıp kedine bağlamış. Medyum Zeynel Eroğlu hoca bakım yaptı ve her şeyi bir bir söyledi .Adet kanı büyüsünü Medyum Zeynel Eroğlu hoca bozdu. Oğlum 25 günde tam anlamıyla kendine geldi.

  3. Kayınvalidem eşimle boşanmam için başka bir kızı bulup ikna etmiş ve adet kanı büyüsünü yaptırmış. Zeynel Eroğlu hocaya eşim beni aldattığı için bakım yaptırırken her şey ortaya çıktı . Medyum Zeynel Eroğlu hoca büyüyü bozdu. Kocam bana geri döndü

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


thirteen − 9 =