Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yalan yanlış eksik bilgilerle aşk büyüsü yapmak ne gibi sonuçlar doğurur?
Aşk büyüsü ters etki yapar mı, böyle bir Aşk Büyüsü tutar mı?
Biraz düşünmek lazım…

Aşk Büyüsü tarifleri öyle kolay bulunmaz. Bulunanlar ise zaten kulaktan kulağa dolma yalan yanlış bilgilerdir. Seçilen en etkili aşık etme büyüsü tarifi ele geçirilince aşk büyüsü yapma işine başlanır. Sevilen kişiyi kendine bağlamak için büyü yapmak aslında hoş karşılanmaz çünkü kişi iradesi dışında sevmeye mecbur edilmekte büyüyle aşık edilecek kişinin özgür iradesi elinden alınmaktadır.

Aşk Büyüsü yaparken ve sonrasında aşk büyüsü tutar mı diye tereddüt etmek aşk büyüsünün etkisini azaltır. Etkili aşk büyüsü tutar, tutacak diye kişinin zihnine yerleşen düşüncenin beyin içerisinde adeta şarj olup yoğunlaşması ve aşk büyüsü yapılan kişiye telepatik mesajlar haline dönüşerek olumlu sinyaller ulaştırmasına sebep olur. Hatta denilir ki insan belli bir düşünceye zihnini konsantre ederse o düşünce formlar halinde karşı tarafa ulaşır.

Örneğin aşk büyüsü yapılan kişi sizi rüyalarında görebilir bunu sağlayan sizin düşünce formlarınızın o kişinin beynine ulaşabilecek kadar yoğun enerjiye sahip olabilmesidir. Aşk büyüsü yapacakların aşk büyüsünün tutacağına inanarak olumlu düşünmeleri başarı ihtimalini kat kat arttıran en önemli etken ve itici güçtür.

Çeşitli ülkelerde aşk büyüsü değişik tür aşk büyüsü örnekleri olarak karşımıza çıkar. Canbar ismi ile telaffuz edilen büyü, Asya aşk büyüsü içinde yer alır. Bu aşk büyüsü bozulması zor bir aşk büyüsüdür. Aşk büyüsü bozmak için yapılması gerekenler canbar aşk büyüsünün karşısında her zaman başarılı olmaz denilmiştir. Aşk büyüsü bozanlar bu ilginç aşk büyüsü karşısında zorlanmış bazen de çaresiz kalmışlar. Canbar aşk büyüsü yüzde yüz etkili büyülerin başında gelir denmiş, çok güçlü bir aşk büyüsü olduğu eskiler tarafından iddia edilmiştir.

Bir önceki yazımız olan Aşk Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız? başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

4 yorum

  1. Evladım hayır gelmeyecek bir kadının peşinde dolaşıp duruyordu. Görünmez iplerle çekip duruyordu sanki. Medyum Zeynel Eroğlu Hocam kadının yaptığı adet kanı büyüsünü bozdu. Teşekkür ederiz.

  2. Kayınpederime musallat olan bir kadının büyü yaptırdığından şüphelenip Medyum Zeynel Eroğlu hoca ile iletişime geçtik. Bakım yaptı adet kanı büyüsü yaptırmış. Medyum Zeynel Eroğlu hoca uzman bilgisiyle çözdü büyüyü.

  3. Merhaba Zeynel Bey ben kısa bir süre önce eşimden ayrıldım ve bir kızımız var 3 yaşında şu an annesiyle birlikte yaşıyor.
    Ben Pek böyle şeyleri tasvip etmiyorum ancak bu CANBAR aşk büyüsü çok güçlü olduğunu biliyorum ve sizin anlatımınızla size güveniyorum. Bu konuyla ilgili olarak bana YARDIMCI Olabilirseniz bana dönüş yapın lütfen saygılarımla.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


sixteen + four =