Arnavutköyde Yıldızname Burçları

Hemen her insan hayatında günlük burç yorumlarına, fallara büyük önem verir. İstanbul Arnavutköyde Yıldızname Burçları konusunda bilgi almak isteyen, yıldızname bakımı yaptırmak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken noktalar vardır. Yıldızname, eğlencesine bakılan, doğaçlama yolu ile ya da altıncı hisse göre yorumlanan bir yöntem değildir. Yıldıznameyi diğer fal yöntemlerinden ayıran birçok özellik vardır:

  • Yıldızname, çok eski zamanlardan günümüze gelen, Osmanlılar döneminde daha gelişen bir ilimdir.
  • Yıldıznamede hiçbir zaman doğaçlama ya da altıncı hisse göre yorumlama yapılmaz.
  • Yıldızname ilminin yanında astroloji, ebced, ilm-i cifir, havas ilmi gibi diğer ilimlerden de yararlanarak yorumlama yapılır.
  • Yıldızname bakımında su, kahve, tarot kartları gibi materyallere ihtiyaç yoktur. Sadece doğum haritasında yıldızların ve burçların konumu tespit edilerek yorumlama yapılır.

Yıldızname bakımı yapılmadan önce kişinin yıldızname burcu sayesinde doğum haritasının çıkarılması gerekir. Çıkarılacak bu yıldızname doğum haritası ile kişinin istediği bilgiler yorumlanmaya başlanır. Yıldızname burcunu bilmeyen ya da kendisini temsil ettiği burcundan emin olmayan kişinin gerçek yıldızname burcu tespit edilmelidir. Bunun için ebced hesabının yapılması gerekir. Bunun için kişinin adı ve anne adı, doğum tarihi ve saati gerekir. Bu bilgiler ışığında ebced hesabı yapılarak kişinin gerçek yıldızname burcu çıkarılır ve doğum haritası çıkarılır.

Yıldızname bakımı ile birçok bilgiye ulaşma imkanına sahip olursunuz:

  • Hayatınızda karşılaşabileceğiniz riskli olayları öğrenerek tedbir alabilirsiniz.
  • Karşınıza çıkabilecek üzücü olayları, sevindirici olayları görebilirsiniz.
  • Hayatınız boyunca karşılaşabileceğiniz hastalıkları öğrenebilir ve önlem alabilirsiniz.
  • Genellikle insanlar ilişkileri üzerine yıldızname bakımı yaptırmaktadır. Uyumlu olup olmadıkları, ilişkilerinin nasıl bir süreçten geçeceği gibi soruların karşılığını bulabilirsiniz.
  • Bazı insanların büyü, nazar, cin musallatı gibi etkilere daha çabuk maruz kaldıkları bilinmektedir. Üzerinizde böyle bir etki olup olmadığını görerek korunma ve kurtulma yollarını öğrenebilirsiniz.

Yıldızname bunun gibi birçok konuda size yol gösterici olmaktadır. Yıldızname hakkında daha fazla bilgi almak, yıldızname bakımı yaptırmak için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşme imkanına sahip olabilirsiniz. Yaptıracağınız yıldızname bakımı ile hayatınızdaki kritik noktaları öğrenebilir ve hayatınızı daha kolay şekillendirme imkanını bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Adalarda Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


eight + sixteen =