Adet Kanı Büyüsü

Bu büyü genellikle kadınların erkeklere uyguladığı bir büyü çeşididir. “Kara Büyü” grubunda bulunan bu büyünün etkisi çok fazla olup, kadının eşinin ya da sevgilisinin kendisine esir olmasını sağlar. Adet kanı büyüsünün uygulandığı erkekler eşinden veya sevgilisinden derhal ayrılmakta ve büyüyü yapan kişiye kopmaz bağlarla bağlanmaktadır. Regl kanı kullanılarak yapılan ve çok etkili olan bu büyü nice yuvaları yıktığı gibi; gözü dışarda olan evli erkekleri de eşlerine, evlerine bağlamış, metreslerinden ayrılmalarını sağlamıştır. Bu büyüde adet kanının kullanılmasının sebebi; tamamiyle kadına ait ve erkeklerde bulunmayan doğurganlık özelliğinin sağlayıcısı olmasıdır.

Adet kanı büyüsünün uygulanışı büyünün uygulanacağı kişiye içirilmesi şeklinde olduğu için pek kolay değildir fakat etkisi zorluğuyla doğru orantılı olduğundan kadınlar bir şekilde bu büyüyü uygulamayı başarır ve eşlerini, sevgililerini ebediyen kendilerine bağlarlar. Bu büyü kadının regl kanının erkeğe direkt olarak içirilmesiyle uygulanmaz. Büyüyü yapmak isteyen kadının öncelikle adet kanını medyum aracılığıyla okutması gerekir. Büyünün kime ne sebeple uygulanacağı bilgileri medyuma verilir, kendisi bu doğrultuda çalışmalar ve okumalar yaparak adet kanının büyü yapılacak duruma gelmesini sağlar. Bunun sonrasında uygulama aşamasına geçilmesi gerekir. Medyum tarafından okunmayan büyü tutmaz. Adet kanı büyüsü bir Kara Büyü çeşidi olduğu için fazlasıyla etkili ve bozulması zor bir büyüdür. Adet kanı büyüsü için doğru zamanı medyum belirler ve buna göre hareket edilmesi şarttır. Bir diğer adıyla aybaşı kanı büyüsü uygulanırken çok dikkatli olunmalı ve mutlaka uzman bir medyuma danışılmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Bağlama Büyüsü Nedir başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

5 yorum

  1. yufkacı dükkanıma 2 haftadır giren çıkan yoktu nerdeyse iflas edecektim. Ne oldu ne bitti derken dükkanda düğümler buldum birisi bereketin kapanması için büyü yapmış düğümleri medyum zeynel hocaya götürüp büyüyü bozdurmasam batmıştım.

  2. 21 yaşındayım ve ailemle izmirde yaşıyorum 9 ay önce taşındık ama yeni karşı komşumuzla sorunlarımız durulmadı 2 ay önce evde başlayan gerginlik ve sorunların karşı komşumuzun bize yaptığı büyülerden olduğu kanaatindeydik ve medyum zeynel eroğlu hocamıza ulaştık sağolsun hocamız yardımcı oldu evimiz artık daha huzurlu

  3. bu sitede ve bir çok sitede medyum zeynel eroğluın adını hep duydum ve bütün yorumları okudum en sonunda bu kadar insan yalan söylüyor olamaz diye gittim zeynel hoca ile görüşmeye aşık olduğum adam başka biriyle birlikteydi ve onları her yanyana gördüğümde o kadinın yerinde olmak istiyordum bundan medyum zeynel eroğlu hocaya bahsettim ve aşık etme çalışması yaptı. Bi hafta sonra sevdiğim adam sevgilisinden ayrıldı ve beni çok beğendiğini benimle birlikte olabilmesi için ona şans vermemi istedi çok şaşırdım çünkü bu kadar hızlı olmasını beklemiyordum zeynel hoca sayesinde yuvamı kuracağım çok mutluyum.

  4. 10 yıl önce ortağımla bir şirket kurduk işlerimizi çok çalışarak büyüttük . Geçen yıl ortağım bir kadınla tanıştı. Kadın nederse onu yapmaya başladı şirket hesabı sürekli eksiliyordu , işleride boşlamaya başladı. Kadın kendine bağlamak için büyü yaptırmış. Medyum Zeynel Eroğlu Hoca kadının yaptığı adet kanı büyüsünü bozdu. Teşekkür ederiz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


eleven + eleven =