Adalarda Yıldızname Burçları

İnsanlar, her zaman yaşamları içindeki olayları merak etmiş ve bu olayları öğrenebilmek için çeşitli yöntemler geliştirmiştir. Bu yöntemlerden biri de yıldıznamedir. İstanbul Adalarda Yıldızname Burçları hakkında bilgi alarak yıldızname bakımı yaptırmak isteyen birçok insan bulunmaktadır. Yıldızname bakımı yapılırken ilk dikkat edilmesi gereken şey yıldıznamenin bir fal yöntemi olmamasıdır. Doğaçlamayla, kişinin altıncı hissine güvenerek yapılan yorumlama yöntemi değildir.

Yıldızname bakımı, tamamen birkaç ilmi birleştirerek insanlara ilim çerçevesinde bilgiler verir. Bakım için herhangi bir materyale ihtiyaç duymaz. Yıldızname doğum haritasının çıkarılması için gerekli olan anne adı, bakımı yapılacak kişinin adı, doğum tarihi ve yıldızname burcu, doğum haritasının çıkarılması için yeterlidir. Çıkarılacak yıldızname doğum haritası sayesinde kişinin istediği bilgilere ulaşılır.

Yıldızname nedir sorusu ise birçok kişinin soruları arasında yerini alır. Yıldızname, çok eski devirlerde ortaya çıkan, Osmanlılar zamanında gelişme imkanı bulan bir ilimdir. Ebced hesabı, ilm-i cifir, havas ilmi, astroloji gibi birçok ilmi de bünyesine katarak kişilerin kritik olayları hakkında bilgi verir. Hiçbir doğaçlama ya da hislere göre yorum yapmaz. Yerine göre kişiye çeşitli tavsiyelerde bulunur.

Yıldızname bakımında bilmek istediğiniz birçok konuda bilgi alabilirsiniz:

  • Genellikle ikili ilişkiler için baktırılan yıldızname bakımında karşınızdaki insanla uyumlu olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.
  • Kariyeriniz, eğitim hayatınız hakkında bilgi alarak bu konularda hayatınıza nasıl yön verebileceğinizin ipuçlarını alabilirsiniz.
  • Evlilik konusunda merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Evlenip evlenemeyeceğinizi, evliliğinizin nasıl olabileceğini görebilirsiniz.
  • Üzerinizde herhangi şekilde büyü, nazar, cin gibi illetler olup olmadığını görerek, koruma ve kurtulma çarelerini öğrenebilirsiniz.
  • Hayatınızda karşınıza çıkabilecek riskleri, kazaları, yakalanabileceğiniz hastalıkları öğrenerek tedbirli olabilirsiniz.

Yıldızname, tamamen ilim çerçevesinde size istediğiniz bilgiler konusunda yol göstericidir. Yıldızname baktırırken bakan kişinin bu konuda uzman ve tecrübeli olması gerekir. Eğlencesine, öylesine bakılabilecek bir yöntem değildir. Bunun için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’ndan yıldızname ve daha fazlası için bilgi alabilir, yıldızname bakımı yaptırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Zeytinburnunda Evlilik Danışmanlığı başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


2 + thirteen =