7 Düğüm Büyüsü Nasıl Bozulur?

İlk önce 7 düğüm büyüsünün ne olduğunu bilmek gerekir. 7 düğüm büyüsü, bir çeşit bağlama büyüsüdür. İple, mendille, yay kirişi gibi malzemeler kullanılarak yapılır. Kısmet açmak, rızık istemek, aşk büyüsü yapmak ya da daha farklı niyetler için kullanılır. 7 düğüm büyüsü nasıl bozulur hakkında daha detaylı bilgi için bu konuda uzman, tecrübe sahibi olmuş kişilerden yardım almak gerekir. Yapılan büyülerin özelliklerini bilerek ve bilinçli şekilde bozmak çok önemlidir.

Birçok kişi zaman zaman başkalarının çekememezliği, kötü niyeti yüzünden büyüye maruz kalabilmektedir. Bu yüzden acaba bana büyü yapıldığını nasıl anlarım sorusu insanların aklına gelebilir. Büyüyü anlamak için birçok belirtiyi takip etmeniz gerekir.

  • Büyü olduğunu anlamak için kendinizde birtakım oluşabilecek değişiklikleri takip etmelisiniz.
  • Ani öksürükler başlayabilir, kollarda ve ayaklarda irade dışı hareketler oluşabilir.
  • Bana büyü yapıldığını nasıl anlarım konusunda başka bir belirti ise baş ağrısı ve baş dönmesi yaşanabilir.
  • Sürekli esneme ve uyuklama baş gösterir.
  • Bayılma hissi oluşabilir, kişi şekiller görebilir ya da sesler duyabilir.
  • Bedende titremeler, kasılmalar oluşur ya da tamamen gevşeme konumuna geçebilir.
  • Göğüste daralma, iç bunaltısı, kapalı yerde duramama hissi oluşmaya başlar.
  • Kişi kendini dış dünyadan soyutlamaya, insanlardan uzaklaşmaya başlayabilir.

Bu tür belirtileri kendinizde sıkça görmeye başladıysanız kendinizde büyü olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak bazı belirtiler tıbbi sorunlarla benzer olduğu için ilk önce tıbben bir muayene olmalı eğer hala durumunuzda herhangi bir değişme olmuyorsa o zaman kendinizde bir büyü olduğunu düşünmeye başlayabilirsiniz.

Peki yapılan büyü nasıl bozulur? Neler yapılmalıdır? Kişi kendini büyüden nasıl koruyabilir ya da büyüden kurtulabilir. Bunun için kendi başınıza bir şey yapmanız pek kolay değildir. Bunun için bu konuda uzman, tecrübe ve bilgi sahibi kişilerden yardım almanız gerekir. Büyülerin birçok çeşidi vardır. İlk önce yapılması gereken ne tür bir büyü ile büyü etkisine girmiş olduğunuzu tespit ettirmektir. Bundan sonraki aşama ise büyünün bozulması için tecrübeli, uzman kişilerden yardım almaktır.

Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek büyü ve büyüler hakkında daha detaylı bilgi alabilir, üzerinizde herhangi bir büyünün olması durumunda gerekli çözümleri alabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Bağlama Büyüsü Nedir başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


five × three =